Gry na Messengerze – rzuć wyzwanie swoim znajomym!
25.10.2017

Gry na Messengerze – rzuć wyzwanie swoim znajomym!

 

 

Pod koniec 2016 roku Facebook wprowadził gry na Messengerze, które nazwano Instant Games. Jak to zwykle bywa, początki były trudne i chyba nie było zbyt dużo chętnych osób do brania w tym udziału. Zresztą podobne działania były robione na platformie nasza-klasa, pamiętacie?

 

Jednak z czasem wszystko się zmieniło, dodano także funkcję wyzwania na pojedynek znajomych i rywalizować z nimi o czołowe miejsca. Przyznam, że na początku sama w to nie wierzyłam i śmiałam się z ludzi, którzy grali dopóki…Ktoś ze znajomych nie rzucił mi wyzwania na czacie w grę Snake. Tak, to był koniec, a raczej początek zajawki. Myślałam, że skończy się na jednym razie, ale nie da się od tego oderwać. Przed spaniem obowiązkowo partyjka w węża, rano między śniadaniem a wyjściem do pracy Snake, po przyjściu z pracy dalej to w to grałam! Niesamowite, jak tego typu gry mogą wciągać.

 

Jednak Snake od Nokii to nie wszystko! W Messengerze znajdziecie jeszcze inne kultowe gry jak chociażby Milionerzy, Packman czy Arkanoid. Platforma gamingowa, jest dostępna zarówno mobilnie, jak i z poziomu przeglądarki, zatem to Ty wybierasz gdzie jest Ci łatwiej grać!

 

Kto już grał? Zaproś do zabawy swoich znajomych! :) 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda