Pokemon Go powraca w wersji Halloween!
20.10.2017

Pokemon Go powraca w wersji Halloween!

Już dziś zaczyna się wydarzenie: Pokemon Go Halloween. Będzie można upolować całkiem nowe stworki i kreatury do swojej kolekcji, a także uzbierać wiele bonusów.

 

Pewnie niektórzy z Was pamiętają, że rok temu odbywał się podobny event. Do złapania były takie stwory jak Cubone czy Gastly. Teraz będzie ich zdecydowanie więcej! Wśród nich Sableye, Banette i kilka innych, określanych przez twórców jako pokemony typu „duch”. W grze będzie można również zdobyć medale za złapanie nowych gatunków.

W Pokemon Go Halloween pojawi się nowy wariant Pikachu w upiornym kostiumie. Tym razem będzie to spiczasty kapelusz wiedźmy. Będziesz mógł też nałożyć swojej postaci czapkę wyglądającą jak nakrycie Mimikyu.

 

To nie wszystko! Halloween nie może odbyć się bez zbierania cukierków! Twórcy przewidzieli więc podwojenie liczby zdobywanych cukierków w zamian za złapanie, wyklucie oraz transformacje stworków.

Wydarzenie Halloween kończy się 2 listopada, a halloweenowe Pokemony będą dostępne przez ograniczony czas. Pewne z nich, po 2 listopada przemienią się w te bardziej popularne Pokemony.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda