Cała prawda o Tinderze! Poznaj 10 faktów o tej aplikacji.
14.10.2017

Cała prawda o Tinderze! Poznaj 10 faktów o tej aplikacji.

 

 

Tinder to ostatnio jedna z najbardziej popularnych aplikacji randkowych, korzystających z  technologii lokalizacji. Przeważnie z Tindera korzystają osoby żyjące w biegu, którym zwyczajnie brakuje czasu, co więcej osoby te lubią poszukiwać nowych wrażeń. Zainteresowanie Tinderem sugeruje, że większość użytkowników szuka łatwych i szybkich rozwiązań, które bez zbędnych problemów ułatwią zawarcie nowych znajomości. Jednak korzystając  z tej aplikacji należy bardzo uważać, gdyż w wielu przypadkach traktowanie kobiet i mężczyzn jest przedmiotowe. Przeważnie znajomości zawierane na Tinderze są dość swobodne bez oczekiwań i zobowiązań. Poznaj 10 faktów o Tinderze, które z pewnością ułatwią Tobie całkowicie poznanie tej aplikacji.

 

 

 1. Tinder został stworzony we wrześniu 2012 przez  Sean Rad, Justin Mateen, Jonathan Badeen, Joe Munoz, Whitney Wolfe, and Chris Gylczynski.

 

 1. Według serwisu Antweb większość użytkowników Tindera stanowią mężczyźni, aż 55% to mężczyźni, w tym 48% to mężczyźni w wieku 16-24 lat.

 

 1. Ponad połowa (58%) użytkowników Tindera jest w stanie wolnym, w tym 54% to single, natomiast 4% stanowią osoby rozwiedzione lub w separacji. 42 % użytkowników to osoby będące w aktualnym związku partnerskim lub małżeńskim.

 

 1. Obecnie z  Tindera korzysta ponad 50 milionów użytkowników. Każdego dnia z aplikacji korzysta ponad 10 milionów użytkowników.

 

 1. Kobiety spędzają na Tinderze średnio 8,5 minut natomiast mężczyźni 7,2 minuty.

 

 1. Użytkownikami Tindera są przeważnie osoby nowoczesne i ambitne. Są to osoby pełne życia i energii, dla których pospiech to nieodłączny element życia. Większość z nich stara się być na bieżąco z aktualnymi trendami oraz podąża za nowinami technologicznymi.

 

 1. Przeciętny użytkownik przegląda Tindera średnio 11 razy dziennie.

 

 1. Największą popularności Tinder cieszy się w Stanach Zjednoczonych, na drugim miejscu Wielkiej Brytanii, natomiast na 3 miejscu w Brazylii.

 

 1. Ta aplikacja sprawi, że będziesz zaczepiana, a przesuwanie w lewo i w prawo stanie się Twoim największym hobby. Uwaga! Tinder nie jest zbyt zdrowym uzależnieniem i ta obsesja może doprowadzić do katastrofy. Musicie uważać!

 

 1.  Tinder jest aplikacją używaną głównie w dużych miastach. Ponad 28% użytkowników to mieszkańcy miast powyżej 500 tys., 21% użytkowników to mieszkańcy miast powyżej 200-500tys.

 

 

 

 • udostępnij
1 komentarzy

0

Podrywanie na Tinderze to dla wiekszosci facetów droga przez mękę. Dlatego moge polecic dobry poradnik do tindera https://jakpodrywacnatinderze.pl

odpowiedz

0

Podrywanie na Tinderze to dla wiekszosci facetów droga przez mękę. Dlatego moge polecic dobry poradnik do tindera https://jakpodrywacnatinderze.pl

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda