Nowa opcja na Instagramie! Na pewno Wam się spodoba!
03.10.2017

Nowa opcja na Instagramie! Na pewno Wam się spodoba!

 

 

Co pewien czas na Instagramie pojawiają się nowe rozwiązania. Jeszcze niedawno relacje były możliwe przez Snapchata. Teraz każdy robi je przez IG. Twórcy tej aplikacji nie próżnują i niedawno dodali ciekawą opcję wraz z najnowszą aktualizacją.

 

Jaką?

 

To rozwiązanie na pewno spodoba się blogerom, ale nie tylko. Na Instagramie w relacjach można zrobić ankietę (w postaci naklejki). Wyobraźcie sobie na przykład sytuację: jesteście na zakupach i nie możecie się zdecydować, którą kurtkę kupić. Wstawiacie zdjęcie z oba ciuchami i dodajecie pytanie online. Albo nie wiecie, co zjeść, będąc w restauracji. Wrzucacie foto i zadajecie odpowiednie pytanie. Teraz tylko czekacie na głosy. Blogerzy z kolei mogą na przykład pytać, który produkt zrecenzować jako pierwszy. Jeśli Wasi followersi przeglądają akurat Instagram, być może Wam pomogą w podjęciu decyzji.

 

Pytanie, które możecie zadać, musi być dość krótkie, a odpowiedzi mogą być dwie do wyboru. W najnowszej aktualizacji aplikacji można dostosowywać kolory. Kiedy umieścicie relację z ankietą, ludzie, którzy Was obserwują i widzą Wasze zdjęcie, mogą zacząć głosować. Wyniki można podglądać, przesuwając zdjęcie do góry (w IG na iPhonie).

 

Jak zwykle w Instagram Stories Wasze zdjęcie z ankietą będzie widoczne przez 24 godziny.

 

Co sądzicie o takiej opcji? Będziecie z niej korzystać?

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda