Oto co dwa lata ćwiczeń może zrobić z naszym ciałem!
27.09.2017

Oto co dwa lata ćwiczeń może zrobić z naszym ciałem!

 

 

 

Jeśli chcesz stracić kilka kilogramów z wagi to z pewnością to, co za chwilę zobaczysz Cię zainspiruje. Esbeidy Barrera to główna bohaterka tego wpisu, jak większość z nas, kobiet była niezadowolona z tego jak wygląda. Miała ku temu powody, gdyż towarzyszyła jej kilkunastokilogramowa nadwaga. Pewnego dnia stwierdziła, że dłużej już tak żyć się nie da i że musi się za siebie wziąć! 

 

Najważniejsze jednak w tej całej historii jest to, że dziewczyna wcale nie stosuje jakichś katorżniczych diet, nie głodzi się - wręcz przeciwnie! Twierdzi, że jedno ciasteczko Oreo na jakiś czas nie jest zbrodnią, a obowiązkową przyjemnością. Generalnie je wszystko, ale z umiarem i to naprawdę działa! W połączeniu z regularnymi ćwiczeniami cardio i treningami siłowymi Barrera zeszła ze 101kg na 65kg w niecałe dwa lata!!!! Pewnie powiecie, że to długo. Wcale nie! Z dnia na dzień jeszcze nic nie zbudowano, a grunt to dobre samopoczucie i nie zmuszanie się do czegokolwiek. Jeśli zdecydujesz się na restrykcyjną dietę lub co gorsza przestaniesz całkowicie jeść może okazać się, że jeden "cheat meal" sprawi, że pojawi się efekt jojo. Tego nie chcemy, prawda? Przemiana jest niewiarygodna i mocno kibicujemy osobom, które podjęły lub są przed podjęciem decyzji o zrzuceniu zbędnych kilogramów.

 

"Wciąż prowadzę taki tryb życia jak dotychczas - budzę się o 5 rano, aby pójść na siłownię i zdążyć na 8 do szkoły. Po szkole czas na pracę do 23 i tak w kółko. Mam cele, do których dążę!" - mówi Esbeidy Barrera

 

Brzmi jak historia z bajki? Może trochę, jednak droga Esbeidy do aktualnej sylwetki była długa i kręta. Zresztą zobaczcie sami jak to wszystko wyglądało na poniższych zdjęciach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Migliorevita.blogspot.com 09/27 17:29:26
1

Wow, jestem pod wrażeniem!  Gratulacje :)

odpowiedz

Migliorevita.blogspot.com 09/27 17:29:26
1

Wow, jestem pod wrażeniem!  Gratulacje :)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda