Czego się boją faceci? Poznaj 4 fakty!
22.09.2017

Czego się boją faceci? Poznaj 4 fakty!

 

 

O tym, że faceci nie płaczą, mówi się głośno od lat. To jeden z tych mitów, które warto obalać. Faceci płaczą, jak mają ku temu powody. I nikt nie powinien się temu dziwić! Mężczyźni też się boją – poznaj 4 rzeczy, które wprawiają ich w nerwowość i osłupienie. A czego się boją dokładnie?

 

Zbyt pewnych siebie kobiet

Dokładnie tak! Wydaje się, że jak kobieta twardo stąpa po ziemi, to jest pierwszym kąskiem na linii ognia. Oczywiście, pewne siebie kobiety mają w sobie „to coś”, co urzeka mężczyzn. Nic jednak na dłuższą metę. Kobieta, która chce w związku dominować – to jeden z punktów, które przerażają facetów.

 

Utraty kumpli

Serio! Kumple to ten element życia faceta, który jest stałą nie do ruszenia. Facet bez kolegów za plecami nie czuje się tak pewnie i śmiało. Nic dziwnego! Jeśli mężczyzna ma czuć się w pełni usatysfakcjonowany swoim życiem – powinien mieć przy boku kolegów, do piwa i do pogadania.

 

Małżeństwa

Mężczyźni jak ognia boją się małżeństwa. U jednych mija to szybko, u innych obawa ta utrzymuje się przez lata świetlne. Wynika to z wychowania i z przyzwyczajeń. Życie kawalerskie jest ciekawsze i bardziej emocjonujące, niż stereotypowe ciepłe kapcie i fotel stojący obok fotela żony.

 

Potomstwa

To samo tyczy się dzieci. Posiadanie dziecka wiąże się z największym poczuciem odpowiedzialności, a co za tym idzie, z obawami. Strach przed ojcostwem dotyka większości facetów i niemal każdy z nich na myśl o tym, że ma zostać ojcem - doświadcza podobnych odczuć. Odwlekanie myśli o potomstwie często wiąże się z lękiem przed nieznanym. A jak z poprzednimi punktami, tak i z tym, Nieznane wcale nie oznacza gorszego.

 

  • udostępnij
2 komentarzy

moniczka-chomiczka
0

Tego sie nie spodziwalam 

odpowiedz

moniczka-chomiczka
0

Super post! ❤️

odpowiedz

moniczka-chomiczka
0

Tego sie nie spodziwalam 

odpowiedz

moniczka-chomiczka
0

Super post! ❤️

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda