Śpij spokojnie – jakich kosmetyków używać przed snem?
12.09.2017

Śpij spokojnie – jakich kosmetyków używać przed snem?

 

 

Pielęgnacja skóry w dzień, czy w nocy? Jak w dzień, to pod makijażem, czy całkowicie bez niego? Warto stawiać na swobodny make-up w dzień i nocną pielęgnację. Zerknij, jakie kosmetyki na noc poleca DDOB i daj znać, czy stosujesz podobne!

 

Kosmetyków na noc warto używać, głównie ze względu na ich działanie. W trakcie snu regenerują one skórę i koją wszelkie niedoskonałości. Jakich więc kosmetyków używać, by dać skórze w nocy odpocząć? Po pierwsze warto sięgnąć po dobrej jakości mleczko do demakijażu lub płyn micelarny. Następnie, warto sięgnąć po krem na noc, który jest bogaty w antyoksydanty, substancje odżywcze i nawilżające. Dodatkowo, warto 2-3 razy w tygodniu sięgać po peeling, który użyty jako warstwa druga, może pomóc w oczyszczaniu skóry i przygotowaniu do działania kremu.

Kosmetyki stosowane na noc to must have w kosmetyczce każdej z Nas! Zaniedbana cera nijak ma się do pięknego i nieskazitelnego makijażu. To zwyczajnie nie gra i warto o tym pomyśleć. Dla osób, które mają trudności z doborem odpowiednich specyfików, krótka ściągawka. Kosmetyki na noc powinny zawierać w swoim składzie elementy takie jak na przykład: kwas hialuronowy, proteiny, np. z kiełków zbóż, gliceryna, mocznik, minerały, witaminy (A, E i C) oraz flawonoidy.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda