Internet uzależnia! Młoda wokalistka nagrała o tym utwór!
03.09.2017

Internet uzależnia! Młoda wokalistka nagrała o tym utwór!

 

Wokalistek na polskim rynku z dnia na dzień coraz więcej. Jedne śpiewają o modzie, inne o utraconej miłości, a jeszcze inne o imprezowaniu. Jest także jedna, bardzo kreatywna istota, która wypuściła do sieci krótki utwór o … uzależnieniu od internetu.

 

Magda Berda wrzuciła na swój kanał YT krótką piosenkę. I tak rozpętała burzę komentarzy. Piosenka ma charakter zabawny, mocno rozrywkowy. Młoda wokalistka śpiewa o tym, jak większość z nas traci czas w sieci. Piosenka jest przyjemna i kojarzy się bardzo pozytywnie. Każdy doskonale wie, że wzięcie telefonu do ręki „na chwilę”, może skończyć się po wielu długich godzinach. Facebook, Insta, Snapchat, Overwatch z ZEUSEM i nowy klip od Multiego, Banshee i nowy zakup oraz cała reszta internetowych uzależniaczy i pożeraczy czasu.

 

Karykatura?

Z prostej i przyjemnej dla ucha piosenki wyszła karykatura. Karykatura tego, z czym mamy do czynienia, na co dzień. Sieć pożera nasz czas i w kilka chwil możemy stracić wiele godzin na przejrzenie tego, co dzieje się na kanałach społecznościowych i reszcie portali. I choć może autorka nie miała na celu nauczania, to wyszło jej to znakomicie. Pytanie, czy śpiewanie o problemie dzisiejszych czasów, miało dać większą popularność? Falę komentarzy obserwujemy dalej i czekamy na efekty!

 

  • udostępnij
1 komentarzy

0

Świetne!

odpowiedz

0

Świetne!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda