7 powodów, dla których powinnaś spać nago!
07.08.2017

7 powodów, dla których powinnaś spać nago!

 

 

Większość osób do spania zakłada piżamę lub koszulę nocną. Są jednak i tacy, którzy kładą się do łóżka nago. Udowodniono, że spanie w stroju Adama niesie za sobą mnóstwo korzyści. Zobaczcie więc, szczególnie jeśli sypiacie w piżamach, dlaczego warto przed snem zrzucić z siebie ciuszki!

 

Podnosi się pewność siebie! Jak to działa? W taki sposób zaczynasz akceptować swoje ciało i przyzwyczajać się do nagości. Jeśli zyskujesz samoakceptację, będąc nago podczas snu, to kiedy założysz ubrania, poczujesz się megapewna/y siebie.

 

 

Poprawia się krążenie krwi! Dlaczego? Kiedy śpisz nago, nic Cię nie uciska (żadna gumka z piżamy itp.) i krew może swobodnie przepływać przez Twoje ciało.

 

Obniża się poziom stresu! W jaki sposób? Sypiając nago, normalizuje się temperatura ciała i obniża się wydzielanie przez organizm kortyzulu – hormonu odpowiadającego za stres.

 

Wzmacnia się więź w związku! Jeśli oboje sypiacie nago, a Wasze ciała stykają się ze sobą skóra-skóra, to podświadomie i naturalnie polepsza się Wasza relacja. Taki związek (no i sypianie razem nago) poprawia zaufanie obydwu osób.

 

 

Sylwetka pięknieje! Podczas snu w stroju Adama organizm spala więcej kalorii, a hormon wzrostu HGH delikatnie buduje mięśnie.

 

Sen jest o wiele przyjemniejszy! Sypianie nago zmniejsza ryzyko przegrzania się ciała, wyrównuje jego temperaturę, a co za tym idzie – zapada się w głębszy i milszy sen.

 

 

Skóra pięknieje! Tu nie trzeba nic dodawać – wszystko wynika z punktu wyżej. Ciało i skóra się nie przegrzewają, a więc utrzymują się w lepszej kondycji.

 

 

Nie pozostaje nic innego, jak zacząć kłaść się do łóżka NAGO! A kto z Was tak śpi? :)

 

 

  • udostępnij
3 komentarzy

5

;)

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

Nvth
0

yes

odpowiedz

Oliwia-Głuszko

Nvth
0

yes

odpowiedz

5

;)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda