12 przykazań królowej Instagrama!
04.08.2017

12 przykazań królowej Instagrama!

 

 

Przed Tobą lista, która jest niezbędna do tego, aby stać się królową Instagrama. Myślę, że większość z Was czasem zastanawia się, co wrzucić, aby zyskać rzeszę fanów i stać się inspiracją dla innych. To wcale nie jest takie trudne, jak Ci się wydaje. Wystarczy odpowiedni pomysł i gotowe! Poniżej znajdziesz 12 inspiracji, które mają za zadanie ułatwić Tobie osiągnięcie zamierzonego celu.

 

I PUPIL na pierwszym miejscu

Zwierzęta cieszą się ogromną popularności, z pewnością jak dodasz tego typu zdjęcie nikt nie będzie w stanie zobaczyć zdjęcie nie zostawiając lajkasmiley

 

II Jem i wrzucam

Jedzenie nieważne, czy w domu czy też na mieście, jak jest ładnie poddane wzbudza w ludziach chęć konsumowania. Każdy nawet o tym nie wie, ale „je oczami”. Publikowanie zdjęć z restauracji, pomoże przyciągnąć do niej klientów.

 

 

III Pochwal się jak spędzasz wakacje

Większość z nas marzy o tym, aby pojechać na extra wakacje. Dlatego też jak już będziesz w jakimś niezwykłym miejscu koniecznie rób dużo zdjęć.

 

IV  Lato, czas na materac

Zdjęcia z kolorowym materacem. Ostatnio hitem na Instagramie są te w kształcie flaminga, pizzy, muszelki. Cieszą się naprawdę duża popularnością.

 

  

 

V Minimalizm

Mówi się, „co za dużo to niezdrowo”. Klasyczne ubrania, wnętrza, biżuteria zawszę są modne. Moda, szybko przemija, lecz wraca. Minimalizm nigdy nie przemija! 

 

VI Love Love i jeszcze raz Love

Pokaż innym, gdzie Ty i Twój chłopak spędzacie wasze wymarzone wakacje. Ale nie tylko, możesz też pokazać, co robicie w wolnym czasie!

 

VII Pokaż swój zestaw ubrań

Wskaż innym, co z czym nosić. Jak masz gorszy dzień, bądź nie chcesz ich wkładać, wystarczy, że zrobisz zdjęcie ładnie ułożonych ubrań. Staną się one nie tylko inspiracją dla innych, ale także urozmaicą Twój Instargam.

 

 

VIII Bądź fit

Jeżeli ćwiczysz, pokaż innym swoje ciało. Być może to właśnie Twoje zdjęcie zachęci osoby mniej wysportowane do prowadzenia zdrowego trybu życia. Ty dzięki takim zdjęciom osiągniesz satysfakcję, że to co robisz nie idzie na marne.

 

IX All black

Czarny zawsze wygląda elegancko i pięknie. Jest to uniwersalny kolor i pasuje niemal do każdej okazji.

 

X Palmy zawsze na topie

Zdjęcia z palmami zawsze wyglądają uroczo, nieważne czy jest to cała palma, czy tylko jej cień. Jeżeli nie masz możliwości zrobienia zdjęcia z palmą, możesz dodać palmę komputerowo, czy też połączyć swoje zdjęcie i zdjęcie palmy.

  

 

XI Owoce mają moc

Kto z Was nie szaleje na punkcie owoców? Zobacz, jak świetnie możesz je wykorzystać na swoim Instagramie?

 

XII Róż ma moc

Ostatnio dużą popularnością cieszą się na Instagramie zdjęcia, gdzie dominuje kolor różowy. Może być to tylko element zdjęcia np. różowa bluzka, sukienka czy też kurtka.

  

Zapraszamy na naszego bloga lifestylowego - KLIK!

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda