Magda Es

SARAHAH - NOWA APLIKACJA, KTÓRA PODBIJA INTERNET!

Dodane 3 msc temu przez Magda Es

 

Sarahah to nowa aplikacja na telefony, o której ostatnio robi się bardzo głośno. Jej popularność rośnie w zastraszającym tempie. 

Aplikacja powstała w lutym i już bije rekordy popularności w Google play i Apple store. Jej twórcy pochodzą z Arabii Saudyjskiej, stąd też nazwa - "Sarahah" języku arabskim oznacza „szczerość”. Nie każdy jednak wie, o co w niej chodzi. 

 

Sarahah - jak to działa?

Sarahah pozwala na odnalezienie profilów swoich znajomych i pozostawienie im komentarza ze swojego konta lub zupełnie anonimowo. Anonimowość pozwala osobom nieśmiałym przekazanie swojej opinii, tajemnicy, czy też wyznania uczuć obiektom swoich westchnień. Niestety daje też pole do popisu dla hejterów poprzez możliwość wysyłania bezkarnie obraźliwych wiadomości i obelg.

 

 

Skąd taki sukces aplikacji?

Najbardziej przyciągającą internautów cechą Sarahah jest możliwość pozostania anonimowym. Na rynku długo nie było tego typu aplikacji. Zobaczymy, jak dalej potoczą się jej losy. Rozwinie się, a może szybko zniknie z życia jak wiele innych internetowych „hitów”. My póki co nie mamy zdania. 

Możecie przekonać się sami :)

 

 Aplikację można bezplatnie pobrać w Apple Store i Google Play.

Jak Wam się podoba ta aplikacja?

 

 

Co o tym myślisz?


0

Hejka co tam

princessmalpka
2

Mnie nie porywa ;)

1

Na luj takie coś już mało jest social mediów od których się tylko traci czas...

ika_ska
1

Jest też takie cos jak tellonym i to robi większą furorę w Niemczech niź ta aplikacja ;)