6 inspirujących kobiet, których INNOŚĆ jest po prostu PIĘKNA!
18.07.2017

6 inspirujących kobiet, których INNOŚĆ jest po prostu PIĘKNA!

 

Czy jest wśród Was osoba, która nie ma w ogóle kompleksów? Pewnie nie (czy się mylę?). Założę się, że każdy nie lubi w swoim ciele choć jednej, nawet drobnej, cechy. Szerokie/wąskie biodra, duży/mały nos, piegi/ich brak, blada cera, pieprzyki, wzrost – można by wymieniać w nieskończoność. Każdą wadę można jednak obrócić w zaletę. Dla jednych pewne cechy są uznawane za kompleksy, a w oczach innych to walory.

 

Obecnie każdy dąży do tego, by być idealnym. Niektórzy zaczynają wyglądać przez to jak kopie. Poznajcie więc kilka niesamowitych kobiet, które potrafią porządnie zainspirować. Ich „inność” została doceniona przez wiele osób. Warto pokochać siebie i wszystkie swoje wady i zalety! Wystarczy dobrze czuć się w swojej skórze i pokazać siebie światu takim, jakim się jest, a tym samym się wyróżnić.

 

 

#1 Chantelle Brown-Young / Winnie Harlow

 

Ta kanadyjka jest obecnie popularną modelką. W zdobyciu sławy i osiągnięciu sukcesu nie przeszkodziła jej choroba skóry – bielactwo. Czyż nie jest piękna? Możecie ją znać między innymi z teledysku kawałka Guts Over Here piosenkarki Sia i Eminema.

 

 

#2 Jamie Brewer

 

Radosna dziewczyna, która udowodniła, że osoba z zespołem Downa może również stać się sławną aktorką i modelką! Jamie jako pierwsza z taką przypadłością przeszła po wybiegu na New York Fashion Week oraz zagrała w serialu American Horror Story.

 

 

#3 Moffy

 

To modelka, której cechą charakterystyczną jest zez. Uwierzcie – nie brakuje jej zleceń!

 

 

#4 Diandra Forrest

 

Ta Afroamerykanka jest modelką i aktorką. Jej przypadłością jest albinizm, który przekuła w swoją zaletę i wyróżniającą cechę.

 

 

#5 Lola Chuil / Black Hannah Montana

 

Zjawiskowa kobieta, która oczarowała już miliony osób! Jej uroda jest nietypowa – dziewczyna ma bardzo ciemną, wręcz czarną, skórę i niezwykle tym zachwyca.

 

 

#6 Viktoria Modesta

 

Viktoria to łotewska piosenkarka i modelka. Miała na nodze przeprowadzonych kilkanaście operacji (zmagała się z tym od dziecka) i po pewnym czasie musiała nastąpić amputacja. To jednak nie załamało kobiety, która, jak widać, osiągnęła sukces!

 

 

Jest jeszcze wiele takich kobiet (również mężczyzn), które pokazują, że piękno to pojęcie względne. Na przykład do tej listy można też dopisać ostatnio popularną 26-letnią Koreankę Sarę Geurts, której skóra i ciało wyglądają jak u staruszki. Mimo wszystko kobieta podbija Instagram!

 

Dlatego nie warto wyszukiwać w sobie wad – każdy jest na swój sposób piękny!

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda