Skąd czerpać inspirację na codzienną stylizację ?
18.07.2017

Skąd czerpać inspirację na codzienną stylizację ?

 

 

Codziennie rano przeglądasz swoją szafę i zastanawiasz się, w co możesz się ubrać? Nie jesteś fashionistką, a chcesz wyglądać atrakcyjnie? Istnieją kobiety, które bez problemu zestawią ze sobą ubrania tak, że wyglądają niesamowicie ładnie, jednakże dla wielu z Nas jest to czynność skomplikowana, ponieważ nie wiemy, co z czym skomponować, aby osiągnąć wymarzony efekt.

 

 

Znaczącą rolę odgrywają inspiracje, które opierają się na dobieraniu poszczególnych elementów ubrań tak, aby w odpowiedni sposób tworzyły odpowiednią stylizację. Chciałabym przedstawić Wam parę miejsc, skąd możecie czerpać niezwykłe inspiracje na codzienną stylizację. Oto one:

 

               

 

LOOKBOOK – to źródło inspiracji modowych, gdzie miliony dziewczyn z całego świata publikuje swoje codzienne stylizacje, które będą mogły stanowić dla Ciebie natchnienie do stworzenia własnej. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych inspiracji, które pomogą Tobie stworzyć odpowiednią stylizację na poszczególne dni tygodnia.

 

                

               

 

               

PASUJEMY.PL  stąd dowiesz się o aktualnych trendach, znajdziesz tam całą masę artykułów, dotyczących odpowiedniego dopasowania ubrań do swojej sylwetki. Jest to idealne miejsce, które przybliży Tobie dokładnie całą tematykę dotyczącą świata mody.

 

                

 

INSTARGAM- to miejsce, gdzie znajdziesz każdego dnia tysiące stylizacji. Jak szukać? Istnieje wiele sposobów, na znalezienie wymarzonej stylizacji. Jedną z nich jest przeglądanie profilu ulubionych blogerów modowych, czy też innych użytkowników, którzy oczarowali Cię swoją stylizacją, innym z nich może być wpisywanie hashtagów, które ułatwią Tobie znajdywanie profili z różnymi stylizacjami.

 

MAGAZYNY- w dzisiejszych czasach na rynku znajdziesz wiele magazynów, gazet itp. dzięki, którym dowiesz się o aktualnych trendach, pokazach mody, czy też zainspirujesz się zdjęciami z sesji zdjęciowych.           

                                         

  

 

OTOCZENIE –jest jeden z najłatwiejszych sposobów czerpania niezwykłych inspiracji.  Kluczową rolę odgrywają ulice, w szczególności w dużych miastach. Wystarczy, że będziesz bacznie obserwować ulice podczas wycieczek do różnych miast. To właśnie na ulicy znajdziesz wiele ładnie i oryginalnie ubranych kobiet, które mogą stanowić dla Ciebie inspiracje na codzienną stylizację

 

 

 

 

 

Po więcej inspiracji modowych zapraszamy na nasz blog modowy- KLIK!

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

StrażniczkaFoxTribus
0

Super. Od dawna szukalam stron z inspiracjami do stylizacji. 

odpowiedz

StrażniczkaFoxTribus
0

Super. Od dawna szukalam stron z inspiracjami do stylizacji. 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda