7 piosenek, które przypomną Ci dzieciństwo!
26.06.2017

7 piosenek, które przypomną Ci dzieciństwo!

 

 

Każdy z nas miał jakieś ulubione piosenki w dzieciństwie czy w czasach dorastania, prawda? A co jeśli do nich wrócimy? Zapewne większość z nas już pozapominała tytuły lub w ogóle to, że one istniały. Choć jesteśmy już dorośli to nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić wielki powrót do czasów dzieciństwa! 

Gotowi? To zaczynamy!

 

 

 

1. Spice Girls "Wannabe"

Znakomity przykład mniej znaczy więcej! Spice Girls nie mają na swoim koncie jakichś ogromnych ilości wydanych płyt, ale hity za to mają znakomite! Jednym z nich jest właśnie "Wannabe". Chyba nie ma osoby, która nie słuchała ich kawałków!

 

 

2. JoJo "Leave"

Pamiętacie JoJo? A jakże! Jej piosenki, a szczególnie ta zatytuowana "Leave" była ulubionym kawałkiem niejednego nastolatka i leczyła ze złamanych serc. To co, przypomnijmy sobie jak brzmiała :P 

 

 

3. Jessie McCartney "Beautiful Soul"

Wiecie, że ten kawałek pojawił się w 2004 roku?! 13 lat temu, wow! Mało tego, sam Jessie oprócz śpiewania zajmuje się także pisaniem tekstów piosenek. Napisał między innymi "Bleeding Love" dla Leony Lewis!

 

 

 

4. Backstreet Boys "I Want It That Way"

Choć sam kawałek powstał już w 1999 roku to z pewnością każdy z nas słuchał Backstreet Boys, prawda? Toż to hit i obowiązkowa pozycja na tej liście! Znam osoby, które przy tej piosence rozmyślały o swojej pierwszej miłości..Madżik!

 

 

 

5. Christina Aguilera "Dirty"

Christina Aguilera znana jest z wielu hitów, szczególnie z okolic roku 2000, jednak kawałkiem, który najbardziej zachował się w pamięci jest oczywiście "Dirty", w którym gościnnie wystąpił Redman. Artystkę często porównywano do Britney Spears, jednak moim zdaniem niesłusznie. Mają inny styl muzyczny, a mimo to obie zrobiły kawał dobrej roboty w showbiznesie.

 

 

 

6. Britney Spears "Oops I did it again!"

Britney Spears to bez dwóch zdań królowa popu, która swoimi piosenkami zawojowała cały świat. Powyżej możecie posłuchać jej chyba najgłośniejszego hitu, czyli "Oops I did it again", ale jak dobrze wiemy to nie jedyny kawałek, który zapadł nam w pamięci. "Crazy" czy "Baby one more time" to kolejne świetne kawałki, które na pewno znacie!

 

 

7. Jennifer Lopez "Jenny from the block"

Na liście nie mogło zabraknąć Jennifer Lopez! Kawałek Jenny from the block pochodzi z płyty, która ujrzała światło dzienne w 2002 roku. Utwór ten swego czasu był sporym hitem, więc słuchając go w tym momencie możesz popaść w nostalgiczny nastrój. Jak dla mnie mega!

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda