Czy na rynku pojawi się polska wersja magazynu "Vogue"?
13.06.2017

Czy na rynku pojawi się polska wersja magazynu "Vogue"?

 

Dla wszystkich miłośników i miłośniczek mody i urody mamy świetną wiadomość! Właśnie pojawiła się w sieci informacja dotycząca pierwszej polskiej edycji słynnego magazynu Vogue

"Vogue" wydawany jest aż w 23 krajach, a są to między innymi: Australia, Niemcy, Włochy, Portugalia, Japonia, Brazylia czy Francja. Wiosną tego roku wystartowała ostatnia, arabska wersja kultowego i najpopularniejszego na świecie magazynu o modzie. Siedzibą arabskiej redakcji jest Dubaj, a redaktor naczelną była księżniczka Deena Aljuhani Abdulaziz, jednak jak się okazało po dwóch wydaniach magazynu w kwietniu bieżącego roku kobieta dostała wypowiedzenie od Conde Nast. Przyczyna? Najprawdopodobniej poszło o nieporozumienia pomiędzy szefową pisma, a wydawcą. 

W Polsce było już kilka podejść do wydawania naszej własnej wersji Vogue'a, jednak jak dotąd nie pojawiło się więcej szczegółów na ten temat. Aż do dziś! Jak możemy przeczytać w sieci, licencję na wydawanie pisma w Polsce kupił Sebastian Kulczyk. Redaktorem naczelnym zostanie najprawdopodobniej Filip Niedenthal - dowiaduje się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. Mówi się, że pierwsze wydanie pojawi się już we wrześniu 2017, jak będzie? Oby to była prawda!

 

 

 


 

0
  • udostępnij
0 komentarzy

Lifestyle

Dołącz do DDOB

ddob
youtube

MATKA vs CÓRKA - KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI!?
DDOB

Moda