Confetti Hair - nowy trend na Instagramie!
23.05.2017

Confetti Hair - nowy trend na Instagramie!

 

Jeszcze całkiem niedawno w sieci rządziła moda na holograficzne włosy. Zapewne wiele z Was widziała na Instagramie lub w swoim mieście na ulicy dziewczyny w kolorowych włosach. Co to oznacza? Im więcej kolorów na włosach tym lepiej i ciekawiej! Z pomocą przyszły nam jednoniowe czy tygodniowe farby w sprayu, które ułatwiły nam zadanie. Rządził głównie kolor różowy, fioletowy i zielony, choć bardziej odważne osoby robiły sobie kolorowe pasemka.

 

Aż w końcu...przyszedł czas na coś nowego! Holograficzne włosy to już stare dzieje, nim się obejrzałyśmy przyszedł nowy. Co tym razem? Tym razem mamy do czynienia z trendem nazwanym jako "Confetti Hair". O co chodzi? Ciągle o to samo, czyli włosy we wszystkich kolorach tęczy - łączenie wielobarwnych confetti z naturalnym kolorem włosów. Tęczowe plamki na głowie tworzą optyczne złudzenie. Kolory są bardziej wyblakłe niż jak to było na przykład w holograficznym trendzie, gdzie liczyło się właśnie to, żeby być widoczną z daleka.

Coś nam się wydaje, że włosy typu Konfetti będą rządziły na tegorocznych, letnich festiwalach, a Wy co myślicie? Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia przedstawiające nowy pomysł stylistów i sposób w jaki możesz zrobić to takze w domu. 

Kto wpadł na taki pomysł? Stylistka Karen Lewis z salonu Blondies Of Melbourne - na jej instagramowym profilu możecie zobaczyć jak wygląda cały proces i pokazać swojemu fryzjerowi! Karen zaznacza by pamiętać o tym, żeby farbować każde pasmo naprzemiennie z różnymi kolorami.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

Dollka
0

uwielbiam takie oryginalne i kolorowe włosy <3

odpowiedz

oironio
0

Roi mi się w oczach od tych włosów. :D Ale efekt na prawdę mega!

odpowiedz

Dollka
0

uwielbiam takie oryginalne i kolorowe włosy <3

odpowiedz

oironio
0

Roi mi się w oczach od tych włosów. :D Ale efekt na prawdę mega!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda