Weź udział w konkursie i zgarnij książkę „ZNISZCZ TEN DZIENNIK.NOWY”!
17.05.2017

Weź udział w konkursie i zgarnij książkę „ZNISZCZ TEN DZIENNIK.NOWY”!

 

 

W końcu doczekaliśmy się kolejnej części kultowego już światowego bestsellera autorstwa kanadyjskiej artystki Keri Smith! Przed Wami kolejne, niezwykłe doświadczenia oraz zupełnie nowe wyzwania. „Zniszcz ten dziennik. Nowy” to rewolucja w historii kreatywnej destrukcji! Gotowi by zniszczyć swój dziennik?

 

 

 

 

Czym właściwie jest dziennik?

 

To książka pełna myśli, kolorowanek, wydzieranek i psychologicznych wyzwań w jednym! Niektórzy twierdzą, że dziennik ma terapeutyczną moc i pomaga rozładować wszystkie złe emocje. Gwarantujemy Ci dużo uśmiechu i zabawy! Bądź gotowy na to, że w trakcie uzupełniania dziennika ubrudzisz się, zamoczysz, obudzisz w sobie kreatywność, a nie jedno zadanie wzbudzi w Tobie niezrozumiałe dla Ciebie emocje.

 

Zbierz kolory i zmieszaj je z błotem, określ kolor swojego nastroju i zabierz książkę pod prysznic! Te i wiele innych zarówno nowych jak i dobrze już znanych Ci zadań czeka na Ciebie w środku! Marzyłeś o wyjściu poza schematy i popuszczenia wodzy fantazji? Ta książka to idealny sposób by to zrobić! Twoim wyzwaniem jest teraz świadomość KOLORÓW. W jaki sposób wpłyną na Twoje przygody z niszczeniem?

 

Już teraz możesz kupić książkę „Zniszcz ten dziennik. Nowy” w Empiku - KLIK!

 

WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE I ZGARNIJ JEDEN EGZEMPLARZ DLA SIEBIE!

 

Co trzeba zrobić? Zasady są bardzo proste, więcej szczegółów dowiesz się na naszym Snapchacie: ddobsnap 

Dobra wiadomość jest taka, że konkurs wygrywają aż TRZY osoby!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda