Snapchat pozamiatany. Zobacz najnowszą funkcję na Instagramie!
16.05.2017

Snapchat pozamiatany. Zobacz najnowszą funkcję na Instagramie!

 

 

No i stało się! Instagram oficjalnie pozamiatał Snapchata i zostawił go daleko w tyle. Choć ta najnowsza funkcja na Instagramie była do przewidzenia to jednak mam wrażenie, że nikt nie spodziewał się, że twórcy to zrobią. Co takiego się dziś stało? Instagram skopiował właśnie ostatnią funkcję Snapchata, czyli interaktywne i trójwymiarowe filtry na twarz. 

 

Jak wiadomo walka pomiędzy tymi dwoma aplikacjami trwa nie od dziś, a wszystko wskazuje na to, że właśnie dziś Instagram postawił kropkę nad i. No chyba, że w odpowiedzi Snapchat wymyśli coś nowego i lepszego. Co trzeba zrobić, żeby mieć aktywne filtry? Zaktualizować apkę Instagramu do wersji 10.21. Użytkownicy IOS i Androida już dziś powinni mieć do niej dostęp.

 

 

Jak działają filtry? Niemalże identycznie jak na Snapchacie. Najpierw klikamy na ekranie w miejsce, gdzie jest twarz, a potem wybieramy jeden z kilkunastu dostepnych filtrów. Oczywiście, żeby podobieństw stało się zadość to tutaj również możemy stosować filtry w dwie osoby. 

 

 

Filtry działają w zasadzie identycznie, jak na Snapchacie. Są one dostępne podczas wykonywania zdjęć wewnątrz aplikacji. Najpierw należy wskazać na zdjęciu twarz, a następnie wybrać jeden z kilkunastu filtrów. Są to trójwymiarowe obiekty, takie jak okulary, wianki, kapelusze, czy uszy królika, które podążają za twarzą. Aktualizacja apki obejmuje również kilka mniejszych nowości - możliwość dodawania naklejek z ręcznie wpisywanymi hashtagami, przewijanie wideo i pędzel (gumkę).

 

 

 

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Kitekatu
0

yes

odpowiedz

Kitekatu
0

yes

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda