Dlaczego jesteś singlem? Poznaj 5 powodów!
10.05.2017

Dlaczego jesteś singlem? Poznaj 5 powodów!

 

 

Czy kiedykolwiek zadawałaś/eś sobie to pytanie? Jeśli nie to powinieneś jak najszybciej to zrobić! Standardową odpowiedzią singli na to pytanie jest po prostu „Jeszcze nie spotkałem odpowiedniej osoby”. Czyżby? A może to z nami jest problem, a nie z wszystkimi dookoła?

Oczywiście nie wrzucamy wszystkich do jednego worka, ale czasami warto zastanowić się czy wszystko dobrze robimy i nasze zachowanie sprzyja temu, żeby mieć partnera.

 

Oto 5 prawdopodobnych powodów dlaczego wciąż jesteś singlem!

 

 

 

1. Jesteś zbyt wybredny.

 

To akurat problem większości ludzi. Mamy w głowie ideał kobiety i mężczyzny, który tak naprawdę nie istnieje. Uporczywie trzymamy się cech, które wymyśliliśmy sobie w głowie, a nie skupiamy się na tym jaki jest nasz nowopoznany potencjalny partner i nie szukamy w nim dobrych cech. Wręcz przeciwnie! Najgorsze jest to, że szukamy w drugiej osobie tych złych cech, które pomogą nam zapomnieć, że ta osoba w ogóle istnieje.

Jeśli ktoś nie wygląda tak jak byś sobie to wymyślił/a to nawet nie umówisz się na randkę. Mam rację?

 

 

2. Za bardzo skupiasz się na sobie.

 

Nie oczekuj, że ktoś będzie się starał, jeśli Ty tego nie robisz. Trzeba nauczyć się dawać i brać w tych samych ilościach. Jeśli ciągle myślisz tylko o swoich potrzebach to może nie jesteś gotowy, aby być w związku? Dopóki nie jesteś gotowa/y na troskę o drugą osobę i tego, że czasami trzeba umieścić potrzeby drugiej osoby nad naszymi to nie oczekuj, że szybko znajdziesz partnera. Związek to korzyść z obu stron.

 

 

 

3. Nie poznajesz nowych ludzi i nie spotykasz się ze znajomymi.

 

Najgorsze co możesz zrobić to siedzieć w domu, gdy jesteś singlem. Nikt nie każe Ci od razu spędzać każdy weekend na imprezie, ale nie możesz zamknąć się w czterech ścianach, bo zdziczejesz no i na pewno nie poznasz osoby, z którą spędzisz resztę swojego życia. Trzeba rozmawiać z ludźmi, dzielić się swoimi problemami i poznawać nowych znajomych. Nie masz z kim wyjść? Spróbuj poznać kogoś w serwisie randkowym :)

 

 

4. Uważasz, że wszyscy fajni ludzie są już zajęci.


Wcale nie! Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile fajnych ludzi nie ma partnera i to z różnych powodów. Czasami świadomie zrobili sobie „przerwę” od randek, czasami wydarzyło się w ich życiu coś nieprzyjemnego przez co stracili swojego obecnego partnera. Jest wiele ludzi na świecie, którzy są naprawdę warci uwagi! A co jeśli jest tam ktoś kto idealnie do Ciebie pasuje, a Ty nawet o tym nie wiesz? Każdej osobie trzeba dać szansę!

 

 

 

5. Jesteś pesymistą – wszystko na „nie”

 

Pesymista nigdzie nie jest mile widziany. Tak samo jak Ty powinieneś/powinnaś unikać ludzi, którzy swoim podejściem do życia ściągają nas w dół tak i Ty nie możesz być taką osobą. Nie tylko dołujesz siebie, ale też wszystkich wokół. Nie musisz być od razu duszą towarzystwa, ale odrobina uśmiechu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Człowiek uśmiechnięty to piękny człowiek, zapamiętaj!

 

  • udostępnij
1 komentarzy

Leyraa
0

Albo po prostu dojrzałam do tego, by zadawać się tylko z takimi co okazują szacunek :)
Typom co potrafią tylko ruchać z miejsca wreście umię podziękować, już się nie łudzę że go zmienie i że bedzie mnie szanował.

odpowiedz

Leyraa
0

Albo po prostu dojrzałam do tego, by zadawać się tylko z takimi co okazują szacunek :)
Typom co potrafią tylko ruchać z miejsca wreście umię podziękować, już się nie łudzę że go zmienie i że bedzie mnie szanował.

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda