Sprawdź o czym będzie druga część serialu "13 Reasons Why"!
10.05.2017

Sprawdź o czym będzie druga część serialu "13 Reasons Why"!

 

Najnowszy twór Netflixa, czyli serial "13 Reasons Why" bije rekordy oglądalności, a emocje sięgnęły zenitu w momencie, gdy w sieci pojawiła się informacja o planowanej drugiej części serialu. Zapewne większość z Was oglądała już serial, ale jeśli są wśród Was osoby, które jeszcze mają to przed sobą to nakreślę Wam pokrótce fabułę i zamysł tej produkcji.

 

"13 Reasons Why", czyli "13 powodów" opowiada o uczennicy szkoły średniej - Hannah Baker, która popełniła samobójstwo z niewiadomych dla nikogo przyczyn. Główna bohaterka nagrała 13 kaset, o 13 sytuacjach i osobach, przez które postanowiła odebrać sobie życie. Kasety trafiły do wszystkich tych osób, między innymi do Claya Jensen, który był blisko z bohaterką. Każda historia (odcinek) jest powiązana z inną osobą, która w według autorki ma być też adresatem taśm. Wszyscy ci, którzy otrzymali kasety muszą przekazać przesyłkę kolejnej osobie. Jeśli ktoś postanowi przerwać łańcuch, dana osoba otrzyma osobne pudełko od dodatkowo wtajemniczonego w tę sprawę kolegi Hanny, którym jest Tony Padilla. Wszystkie odcinki są przerażające i dają dużo do myślenia. Serial ma na celu uświadomienie ludziom jak wiele problemów przeżywają ludzie łącznie z uczniami szkół, którzy często są ofiarami znęcania się przez inne osoby. 

 

 

 

 

Produkcja wzbudziła ogromne kontrowersje, serial zyskał wielu przeciwników. Jednak twórcy "13 Reasons Why" postanowili nakręcić drugą część przygód amerykańskich nastolatków. Netflix ujawnił na Twitterze czego będzie ona dotyczyć. Jak wiadomo rodzice Hanny wciąż nie znają szczegółów samobójstwa ich córki, gwałciciel (Bryce) jednej z bohaterek wciąż jest na wolności, a o jego czynie wiedzą tylko wtajemniczeni w kasety ludzie. Jego ofiara - Jessica próbuje wyjść z dołka i wyleczyć się z uzależnień, w które uciekała myśląc, że to jej pomoże po tragedii jaka ją spotkała. Nie ma więcej kaset, ale są historie, które trzeba rozwiącać. 
 

 

 

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda