Snapchat - tak dużych zmian jeszcze nie było!
10.05.2017

Snapchat - tak dużych zmian jeszcze nie było!

 

Wyścig twórców aplikacji mobilnych trwa! Co tym razem? Snapchat w stosunku do Facebooka oczywiście nie może sobie pozwolić na pozostanie w tyle i przygotowuje kolejną aktualizację apki.

 

Tym razem zmiany są naprawdę spore, doszło kilka świetnych elementów! Chyba najważniejszą nową opcją jest to, że od teraz możemy wysyłać snapy bez limitu czasowego! Nieźle co? Funkcja jest częścią apki, ale oczywiście zostaje również możliwość nagrywania 10 sekundowych snapów. Wybór należy do nas - użytkowników Snapchata.

 

 

To oczywiscie nie jedyna zmiana, która pojawi się po aktualizacji aplikacji. Zatem co jeszcze? Kolejną nowością jest opcja wysyłania zapętlonych filmików. Co to oznacza? W praktyce mamy możliwość rozszerzenia braku ograniczenia czasowego. Wysyłany snap będzie się automatycznie odtwarzać w pętki, dopóki sami go nie zamkniemy. Następna nowinka to możliwość rysowania przy pomocy emoji.

 

 

Ostatnia zmiana czy też nowość dotyczy edycji zdjęć. Od teraz jesteśmy w stanie usunąć z fotografii dowolny, wybrany przez nas fragment zdjęcia. Lukę możemy uzupełnić odpowiednim tłem. Plusy? dzięki temu możemy edytować nasze selfie, w którym nagle pojawiła się niechciana postać czy przedmoot w tle na półce. 

 

 

 

Dawno nie było tak diametralnych zmian w aplikacji, tutaj mamy aż cztery! Jak myślicie - czy wszystkie opcje zostaną dobrze przyjęte i pozytywnie wpłyną na popularność Snapchata? 

CO NA TO FACEBOOK I INSTAGRAM?

 

  • udostępnij
1 komentarzy

5

Wielka szkoda, że zniknął ten 'sekundnik' na my story:/ 

odpowiedz

5

Wielka szkoda, że zniknął ten 'sekundnik' na my story:/ 

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda