Torba podobna do tej z IKEI za 8500zł? Zobacz kto za tym stoi!
26.04.2017

Torba podobna do tej z IKEI za 8500zł? Zobacz kto za tym stoi!

 

O tym, że domy mody mają zwariowane pomysły to już wszyscy wiemy, pytanie tylko kto wymyśli bardziej absurdalny? Luksusowa marka modowa Balenciaga stworzyła torbę, która jest łudząco podobna do tej, z której korzystamy w sklepie IKEA. O co chodzi?

 

 

Jak się okazuje francuska firma zainspirowała się niebieskimi, parcianymi torbami, które nazwano Frakta. Pomijając fakt, że torba sygnowana logotypem Balenciagi nie posiada brandingu na uchwytach to produkty wyglądają niemalże identycznie. Gdzie tkwi szczegół? Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, tak tutaj zaczynają się schody.

Jeśli chociaż raz odwiedziłaś/eś sklep IKEA to wiesz, że tytułowa torba kosztuje jedyne 1,99zł. Niestety ta od Balenciagi jest dla wielu nierealna i sięga bagatela 8500zł! Od momentu ujawnienia przez francuską markę swojego najnowszego projektu w mediach aż zawrzało! Pojawiły się nawet teksty, które zarzucają kopiowanie torby od IKEA. 

Jak możemy przeczytać w internecie, gdzie wypowiada się jeden z przedstawicieli IKEA - "Czujemy się zaszczyceni faktem, że IKEA i jej produkty stanowią inspirację dla najnowszej kolekcji tak luksusowej marki jaką jest Balenciaga"

Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami jak im to wyszło!

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda