McDonald’s wprowadził usługę, której wszystkim brakowało. Sprawdź co to!
25.04.2017

McDonald’s wprowadził usługę, której wszystkim brakowało. Sprawdź co to!

 

Nie od dziś wiadomo, że lata świetności restauracji pod Złotymi Łukami powoli mijają. Firma robi co może, żeby zadowolić swoich obecnych klientów i pozyskiwać nowych. Nadszedł moment by gigant wyszedł naprzeciw naszym oczekiwaniom i urozmaicił swoje usługi. W końcu doczekaliśmy się w ofercie czegoś czego naprawdę brakowało w McDonald’s! Co to takiego?

 

 

Otóż od 19 kwietnia McDonald's wprowadził do swojej oferty możliwość personalizacji wybranych burgerów, wrapów oraz produktów z oferty śniadaniowej. Wszystko to prosperuje pod hasłem „Zrób po swojemu”. O co chodzi i jak to działa? Klient może dodać zarówno składniki, które są w klasycznej ofercie, ale także zupełnie nowe, które nie pojawiały się w standardowym zestawie. A należą do nich między innymi: grillowany bekon, ser emmentaler, rukola oraz pikantny sos.

Usługą personalizacji zostały objęte takie burgery jak WieśMac, Podwójny WieśMac, McRoyal, Podwójny McRoyal, McChicken oraz McWrap (w odmianie klasycznej, chrupiącej i grillowanej).

Jeśli chodzi o ofertę śniadaniową, tutaj zmodyfikować można między innymi kanapki McMuffin jajko i bekon, McMuffin wieprzowy z jajkiem, McMuffin Farmerski oraz McWrap jajko i bekon, wieprzowy z jajecznicą i McWrapa wieprzowego z pieczarkami.

 

Wprowadzenie usługi personalizacji to odpowiedź na potrzeby naszych gości. Uważnie wsłuchujemy się w sygnały płynące od setek tysięcy osób każdego dnia odwiedzających polskie lokale McDonald’s. Dostrzegamy rosnące oczekiwanie indywidualnego podejścia, możliwości większego wpływu na to, co, jak i gdzie chcą oni zamawiać. Zmieniliśmy system obsługi i funkcjonowania restauracyjnej kuchni. Teraz produkty są przygotowywane pod konkretne zamówienie gości. Otworzyło nam to drogę ku spersonalizowanemu McDonald’s przyszłości. Dziś na tej drodze zrobiliśmy istotny krok.” - Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska

 

Choć personalizowane kanapki to nie nowość w gastronomicznym świecie to klienci McDonald’s na pewno będą zadowoleni tą niespodzianką. Nie wiem jak Wam, ale mi bardzo brakowało właśnie tej opcji w menu, gdyż nie należę do osób, które zjedzą wszystko, a i lubię eksperymentować. Co myślicie o tych zmianach?

 

Odwiedź stronę McDonald’s i skomponuj swojego burgera! – KLIK!

 

  • udostępnij
2 komentarzy

xcninka 04/28 23:40:49
2

dobre !
 

odpowiedz

Wiktoria 04/28 17:35:01
2

spoko opcja :-)

odpowiedz

xcninka 04/28 23:40:49
2

dobre !
 

odpowiedz

Wiktoria 04/28 17:35:01
2

spoko opcja :-)

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda