Jak odświeżyć look?
24.02.2017

Jak odświeżyć look?

 

 

Od dawna powtarzasz sobie, że chciałabyś coś zmienić, ale radykalne zmiany nie przychodzą łatwo? Ciężko jest Ci zdobyć się na odważny krok? Może spróbuj od czegoś małego....od czegoś, co mimo pozorów, może wiele zdziałać!

 

#1 Włosy

To chyba najczęściej zmieniający się element. Planujesz zrobić coś szalonego, ale za każdym razem, gdy siadasz w fotelu i fryzjera kończy się na tym, że podcinasz końcówki? Nie przejmuj się, zmiana nie musi być radykalna, aby była widoczna! Wystarczy, że inaczej wystylizujesz fryzurę. Jeśli na codzień nosisz  rozpuszczone włosy, odważ się na upięcie. W tym sezonie polecamy Messy Bun! Jeśli natomiast preferujesz spięte włosy, rozpuść je!

 

 

 

#2 Apaszka

Diabeł tkwi w szczegółach, a konkretniej w akcesoriach. Jeden mały element może nadać Twojej stylizacji blasku. Skuś się na najmodniejszy dodatek tego sezonu: APASZKĘ. Sprawdzi się nie tylko w casualowych stylizacjach, ale także na wieczór.  Znajdź swoją ulubioną!

 

 

 

#3 Połyskujący element

“Shine bright like a diamond”. Obecnie hitem są metaliczne dodatki. Przełam rutynę I postaw na jeden odważny detal. Twoje stylizacje już nigdy nie będą nudne ;) Więcej na temat tego trendu możesz przeczytać tutaj.

 

 

 

Jesteś gotowa na zmianę? Napisz, która propozycja odświeżenia wyglądu najbardziej Cię przekonuje!

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda