7 – letnia dziewczynka wysłała podanie o  pracę do Google. Zobacz jaką dostała odpowiedź!
17.02.2017

7 – letnia dziewczynka wysłała podanie o pracę do Google. Zobacz jaką dostała odpowiedź!

 

 

„Rób to, co kochasz i spełniaj marzenia” – takie słowa zapewne słyszeliście nie raz. W myśl tej zasady 7 – letnia mieszkanka Hereford w Anglii napisała list do Google. Tak, tego giganta. Właściwie można to nazwać podaniem o pracę, w którym Chloe Bridgewater wyraziła chęć bycia jednym z pracowników firmy i członkiem załogi giganta technologicznego. W liście możemy przeczytać o jej zainteresowaniach, którymi są między innymi komputery, roboty i tablet, który dostała od taty. Zaznacza także, że bardzo chciałaby pracować w miejscu, gdzie są wielkie i miękkie pufy, gokarty, a także zjeżdżalnie, czyli właśnie w Google.

 

Wyobraźcie sobie, że dziewczynka dostała odpowiedź i to od samego prezesa Google - Sundara Pichaia. Napisał, że bardzo się cieszy, że Chloe ma takie zainteresowania i gdy będzie ciężko pracować oraz skończy naukę w szkole to zaprasza ją ze swoim CV do Google. Wyobrażacie sobie minę 7-letniej dziewczynki, gdy otrzymała i przeczytała list zwrotny? Nie wiem jak Was, ale mnie rozwaliło to na łopatki! Jest taka słodka!

 

Zobaczcie list małej Chloe do Google i list zwrotny:

 

 

 

 

 

 

„Drogi Szefie Google,

 

Nazywam się Chloe i kiedy dorosnę, chciałabym pracować w Google. Chciałabym również pracować w fabryce czekolady i pływać na olimpiadzie. Pływałam w niedzielę i wtorek. Mój tata powiedział, że jeśli będę pracować w Google, będę mogła siedzieć na pufkach, zjeżdżać na zjeżdżalniach i jeździć gokartami. Lubię też komputery i mam tablet, na którym gram w gry. Tata dał mi grę, w której muszę poruszać robotem w górę i w dół po kwadratach, powiedział, że ta gra pomoże mi uczyć się o komputerach. Tata obiecał, że kiedyś kupi mi komputer. 

 

Mam 7 lat, a nauczyciele mówią moim rodzicom, że jestem bardzo dobrą uczennicą, szczególnie w czytaniu, ortografii i arytmetyce. Tata mówił, że jeśli nadal będę się dobrze uczyć, pewnego dnia będę mogła pracować w Google. Moja siostra Hollie jest również bardzo mądra, ale ona lubi przebierać lalki. Ma 5 lat. Tata powiedział, żebym przysłała Ci podanie o pracę. Nie wiem, co to dokładnie jest, ale powiedział, że na razie wystarczy wysłać Ci list. Dziękuję za przeczytanie mojego listu. Dotąd wysłałam tylko jeden, do Świętego Mikołaja. Do widzenia. 

 

Chloe Bridgewater, 7 lat.”

 

 

 

Odpowiedź Google:

 

 

 

 

 

 

„Droga Chloe,

Bardzo dziękuję za Twój list. Cieszę się, że lubisz komputery i roboty, mam nadzieję, że nadal będziesz uczyć się o technologiach.

Myślę, że jeśli będziesz ciężko pracować i podążać za swoimi marzeniami, osiągniesz wszystko, czego zapragniesz. Od pracy w Google aż do pływania na olimpiadzie. Oczekuję, że otrzymam Twoje podanie o pracę, gdy skończysz szkołę!

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojej rodziny.”

 

 

 

 

  • udostępnij
2 komentarzy

paradotestowania
0

Bardzo fajnie, że dostała odpowiedź o:)

odpowiedz

First_Dreaming

paradotestowania
0

Bardzo fajnie, że dostała odpowiedź o:)

odpowiedz

First_Dreaming

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda