opis

Karolina Anastasiya, 19 y.o., Sieradz (Poland)/Dubasari (Transnistria, Moldova), majorette, blogger, saxophonist, guitarist, pianist, songwriter

Link do bloga

http://lina-nastya.blogspot.com

lina_nastya
link
0

Jesień zagościła w Polsce już na dobre, jednak nie oznacza to, że sezon na podróże się zakończył, o nie, nie! Mam w głowie pomysły na kolejne (ale najpierw muszę nieco podreperować budżet :D). A udany wyjazd to w 90% kwestia odpowiedniego planu


Sporo osób dziwi się, że mając lat 18 byłam w stanie ogarnąć kwestie dojazdu, noclegu, wyżywienia, ułożenia "programu" itp. Osobiście uważam, że to nic trudnego - w dobie internetu nietrudno jest zaplanować ciekawą podróż i zajmie nam to naprawdę niewiele czasu. W moim przypadku wystarczyły odpowiednie aplikacje, którymi chcę się dzisiaj z Wami podzielić :)


//lina-nastya.blogspot.com/2016/10/ulubione-aplikacje-w-podrozy.html

komentarze (0)
skomentuj
zwiń komentarze
lina_nastya
link
0

Sveiki! Więc właśnie. Co to się stało, że Nastiusia zaczęła się uczyć litewskiego? Przecież to takie stworzonko, które próbowało już i greckiego, i islandzkiego... Ale nie. Miłość do języka litewskiego i pewnego Litwina jest wyjątkowa. 

W najnowszym poście opowiadam jak wygląda moja nauka litewskiego, a także "sprzedam" kilka ciekawostek. A nuż i Wy się zainteresujecie? :)

//lina-nastya.blogspot.com/2016/08/tag-jezyk-litewski.html


komentarze (0)
skomentuj
zwiń komentarze
lina_nastya
link
2

Moskwa. Ukochane miasto, które wołało mnie do siebie, a ja mogłam podziwiać je jedynie na zdjęciach, filmach, teledyskach i choć wszyscy dookoła non stop trąbili mi nad głową "Zapomnij o tym", "Po co będziesz do ruskich jechać", "Nie masz tyle pieniędzy", "Chyba oszalałaś" - ja nigdy nie przestawałam wierzyć.

Relacja z wyjazdu do Moskwy już jest na blogu! 

https://lina-nastya.blogspot.com/2016/06/moskwa.html

komentarze (1)
skomentuj
zwiń komentarze