dodaj wpis

olabrzeska
link
5

WSPÓŁPRACA
Szukam osób, które byłyby chętne wzajemnym podlinkowaniem do blogów w swoich wpisach. Pojawianie się adresu na innych stronach znacznie zwiększa jej pozycjonowanie, więc warto nawiązać taką współpracę.
Po szczegóły zapraszam na priv. Wszystko dokładnie wyjaśnię, łącznie z tym, na czym to polega i jakie są warunki :)
#współpraca #blog #pomoc

komentarze (9)
skomentuj
zwiń komentarze
olabrzeska
link
7

Interesujesz się mediami? Jesteś osobą w wieku 18-30 lat i mieszkasz w Warszawie lub okolicach? Działająca przy Uniwersytecie Warszawskim - Telewizja Uniwerek.tv rekrutuje! Chciałabym Was zachęcić do zgłaszania się do studenckiej telewizji internetowej Uniwerek.tv, a szczególnie do działu foto, którym dowodzę :D Można nabyć świetne umiejętności, zgarnąć wejściówki na super wydarzenia oraz poznać świetnych ludzi! Zachęcamy do sprawdzenia się w roli reportera, operatora, speca od social mediów czy fotografa! 
Nie musisz być studentem, by do nas dołączyć! Wystarczą szczere chęci :) Szczegółów dotyczących rekrutacji i działów dowiecie się tutaj. A jeśli macie jakieś pytania, to możecie też zwrócić się do mnie :) #współpraca #telewizja #praca #uniwerek #student

komentarze ()
skomentuj
zwiń komentarze
olabrzeska
link
0

Cześć!
Czy jest ktoś zainteresowany współpracą partnerską? Chodzi mi tu o wzajemną promocję blogów. Linki do Twojej strony u innych zwiększają Twoją pozycję w Google, więc warto zdecydować się na taką współpracę. Mam trzy propozycje:
* wzajemne umieszczenie linku lub bannera w panelu bocznym Twojego bloga
* wzajemna wzmianka o swoich blogach z linkiem do niego w najnowszym wpisie
* wpis gościnny (tutaj najchętniej szukam kogoś, kto napisałby coś o urodzie na mój blog, bo na tym znam się najmniej, ja oferuję wpis o fotografii, modzie albo grafice na Twojego bloga)
Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie do mnie na wiadomość na DDOB. To nic nie kosztuje, a można naprawdę podnieść sobie statystyki :) Czekam na Wasze propozycje!
#promocja #współpraca #pozycjonowanie

komentarze (1)
skomentuj
zwiń komentarze
TAGI

tagi