Czego nie powinna każda z nas robić po rozstaniu z facetem .
29.11.2018

Czego nie powinna każda z nas robić po rozstaniu z facetem .

autor
Każda z nas ma w życiu taki okres że coś się nie układa albo coś jest nie tak z waszym związkiem . Zastanawiamy się jak to naprawić albo można spróbować wszystko od nowa. Ale czasami nie jest tak łatwo i nie wszystko co chcemy żeby było kolorowe albo żebyśmy patrzyły przez całe życie przez różowe okulary . Niestety czasami przychodzi taki okres w związku że albo nie pary nie pasują do siebie , nie rozmawiają , za często spędzają ze sobą wolnego czasu że druga osoba nie może od tej drugiej osoby odpocząć . Takie unikanie siebie nie jest najlepszym rozwiązaniem dla związku . Dziewczyna po rozstaniu z facetem często robi dużo głupich rzeczy , przez które potem żałuje .
O to 10 rozwiązań żeby tego uniknąć :
1. Wydzwanianie do Ex - Nie każda dziewczyna ma tak że po rozstaniu z chłopakiem , musi zadzonić do swojego ex chłopaka i wyżalać mu się przez telefon . Ale jeśli nie odbiera to olej to masz lepsze rzeczy do roboty.
2. Kompulsywne jedzenie - Przeważnie każda dziewczyna po roztaniu je co chwilę że aż nie może się od jedzenia odciągnąć a także lodów z dużą polewą czekoladową . Nie rób tego bo to może cię jeszcze bardziej wpędzić w depresyjny nastrój.
3. Ciąg alkoholowy - Każda przyjaciółka czy także koleżanka po twoim rozstaniu z chłopakiem musi cię wyciągnąć albo na drinka lub na dyskotekę , żebyś poszalała zmieniła nastawienie do życia , pożyła i się dobrze bawiła jako singielka.  Na drgi dzień możesz żałować bo gwarantowany kac i złamane serce to nie jest dobre rozwiązanie .
4. Seks z nieznajomym facetem który postawił ci drinka-  Każdy facet myśli że jak postawi drinka pięknej dziewczynie dopiero co poznanej w klubie , myśli że od razu pójdzie z dziewczyną do łóżka . Absolutnie tego nie rób .
5.  Szukanie kontaktu z innymi byłymi - Nie jesteś już z żadnych z nich i to nie bez powodu albo cię zranili albo coś innego. Nie rób tego .
6. Obsesja na punkcie jego nowej dziewczyny -  To raczej nie przez z nią jest twój były chłopak . Często zaglądasz na jej profil na Facebooku  śledzisz każdy jej ruch w internecie . Weź życie w swoje ręce zorganizuj sobie coś miłego dla siebie .
7. Upublicznianie rozstania- W pewnej chwili masz taką myśl że oże coś wrzucisz na Facebooka post że jest ci źle albo coś w tym stylu , potem pomarudzisz swoim znajomym a także oczernisz byłego chłopaka jaki on to nie był , jak ci złamał serce . To nie jest rozwiązanie .
8.  Wskoczenie w nowy związek - Szukasz szybko nowego chłopaka na portalu randkowym , to nie jest dobre rozwiązanie po tym jak nie dawno się rozstaliście , to nie jest dobry pomysł , zrób coś dla siebie . Bo każdy ze najomych odradzi ci ten pomysł .
9. Odzyskanie byłego za wszelką cenę -  Nie nachodź go , mimo tego że może on już się pocieszył inną dziewczyną . Zostaw go w świętym spokoju .
10.  Brak czasu dla siebie - Po rozstaniu każda dziewczyna powinna o siebie zadbać , zaplanować sobie weekend a także co powinna zrobić dla siebie , czy to wyjście do spa z koleżankami , seans filmowy czyli babski wieczór itp rzeczy . 
14 lubi to
1
140
  • udostępnij
1 komentarzy

gochadzikalocha
1

super!

odpowiedz

gochadzikalocha
1

super!

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój