7 nietypowych miejsc, w których możesz poznać swoją drugą połówkę
01.11.2018

7 nietypowych miejsc, w których możesz poznać swoją drugą połówkę

autor
Regularnie poznajesz nowych ludzi przez swoich znajomych, bywasz na imprezach, flirtujesz przez internet i jesteś otwarta na nowe, szkolne znajomości, ale wciąż nie spotkałaś swojej drugiej połówki. Po kilku randkach okazuje się, że to nie jest ten jedyny… i szukasz dalej. Powoli zaczyna Ci brakować pomysłów, gdzie poznać kogoś wartościowego, dla kogo stracisz głowę. Zacznij się rozglądać w innych miejscach niż klub, szkoła lub internet. Nie wiesz jakich? Sprawdź nasze propozycje.
./uploads/zuzamt/4114c67395ec0282045e59140e54a14e.jpg
źródło: instagram.com

1.       Basen
Randka na basenie brzmi ryzykownie i żeby się na taką umówić, musisz mieć sporo odwagi. Zupełnie inaczej jest, gdy przez przypadek wpadniesz na jakiegoś przystojniaka na basenie. Jeśli zacznie z Toba flirtować możesz mieć pewność, że wpadłaś mu w oko. Nie musisz się martwić, że nie masz figury top modelki, a on zobaczy delikatny cellulit na Twoich udach. Uwierz, że faceci zwracają na to mniejszą uwagę niż kobiety. Jeśli do Ciebie zagada, kontynuuj rozmowę, a na koniec wymieńcie się numerami. 


2.       Festiwale filmowe lub muzyczne
Jeśli jesteś fanką kina możesz regularnie uczestniczyć w festiwalach filmowych. Oprócz obejrzenia ciekawych, najnowszych hitów, masz okazję poznać kogoś, kto podziela Twoja pasję, a to jest jedna z najważniejszych rzeczy w związku. Z kolei, gdy uwielbiasz konkretny typ muzyki, wybieraj koncerty i festiwale muzyczne. Sama zobaczysz, jak wielu świetnych chłopaków na nie chodzi. Przy wspólnej pasji łatwiej Wam będzie złapać pierwszy kontakt.
./uploads/zuzamt/ece350523697081a19b1dcf788fdb71d.png

3.    Szkoła językowa
Wiem, brzmi jak jedna, wielka nuda, ale nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielu świetnych chłopaków uczy się języków obcych. Przede wszystkim, jeśli szukasz kogoś inteligentnego, z kim będziesz mogła porozmawiać na różne tematy, to właśnie w szkole językowej masz duże szanse na poznanie takiej osoby. 


4.      Komunikacja miejska
W autobusie, tramwaju czy pociągu można spotkać wielu fajnych chłopaków. Tylko się rozejrzyj. Wpadł Ci jakiś w oko? Nawiąż z nim kontakt wzrokowy, następnie uśmiechnij się i odwróć wzrok. Jeśli jest odważny, to może do Ciebie podejdzie i zagada. Jeśli nie, to nic straconego. Zapamiętaj, jak wyglądał i w co był ubrany. Na FB znajdź grupę typu „spotted” w swoim mieście i prześlij wiadomość, że poszukujesz chłopaka, z którym jechałaś autobusem (podaj numer linii wraz z datą i godziną przejazdu). Opisz, jak wyglądał i czekaj na odpowiedź.
./uploads/zuzamt/3df9864c1c759bace8bcc59cde4daf5e.png
źródło: pinterest.com

5.       Siłownia
Jeśli szukasz chłopaka, który będzie dbał o swój wygląd, zapisz się na siłownie. Masz tam większe szanse na poznanie osoby, która Ci się spodoba. Nie musisz od razu otaczać się samymi facetami i dźwigać z nimi ciężarów. Wystarczy, że pójdziesz na bieżnie, orbitrek, poćwiczysz na macie lub piłce. Mężczyźni, którzy dbają o swoją formę zwracają uwagę na kobiety, dla których jest to równie ważne, więc masz duże szanse na poznanie kogoś ciekawego. 


6.       Wolontariat
Jeśli jesteś osobą wrażliwą i empatyczną, zapisz się na wolontariat. Na przykład możesz pomagać w schronisku dla zwierząt. W takim miejscu możesz poznać chłopaka, który ma wielkie serce i jest bezinteresowny. Taki partner byłby prawdziwym skarbem, a przy okazji zrobiłabyś coś dobrego dla potrzebujących zwierząt.
./uploads/zuzamt/eb54c78804f26d1343ae75ed82bc4fec.jpg
źródło: pinterest.com

7.       Spacer w parku
Jeśli masz psa, to Twoje szanse na poznanie fajnego chłopaka w parku są bardzo duże. Wystarczy, że wyjdziesz na dłuższy spacer i pod pretekstem zabawy Waszych pupili, podejdziesz do właściciela innego czworonoga. Sama zobaczysz, jak szybko zaczniecie rozmowę. Gdy nie masz psa, nie myśl, że jesteś na straconej pozycji. Weź książkę pod pachę, wybierz ładną ławeczkę i zacznij czytać. Możliwe, że podejdzie do Ciebie jakiś fan literatury i zaczniecie rozmawiać o swoich ulubionych powieściach. Tylko pamiętaj o bezpieczeństwie i nigdy nie chodź sama do parku po zmroku.
12 lubi to
5
1981
  • udostępnij
5 komentarzy

artisticspirit
2

Na miłość nie ma reguły

odpowiedz

lukaszmakeup
1

Ja w pracy poznałem ;)

odpowiedz

Helvx
1

Super ❤️

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

juliette
0

❤️

odpowiedz

juliette
0

❤️

odpowiedz

Glassy
0

👍

odpowiedz

Helvx
1

Super ❤️

odpowiedz

lukaszmakeup
1

Ja w pracy poznałem ;)

odpowiedz

artisticspirit
2

Na miłość nie ma reguły

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda

Projekt Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój