Atak klonów !
18.09.2018

Atak klonów !

autor
W tym wpisie poruszę temat Tumblr girls ,wiele dziewczyn uważa je za ideały i próbuje się do nich utożsamiać ,ale czy słusznie ?
Kim jest Tumblr girl?
Według większości nastolatków jest to piękna ,zgrabna i bogata dziewczyna. Ubierająca się tylko w markowe ubrania .Mająca beztroskie życie ,którym dzieli się z innymi na różnych portalach społecznościowych .
Oglądając zdjęcia takich osób ,wiele nastolatek popada w kompleksy ,a prawda jest taka ,że większość z dziewczyn zamieszczających te zdjęcia poświęciła bardzo dużo czasu na to ,aby uchwycić jak najlepsze ujęcie na którym wyjdą korzystnie. Do tego korzystają z masy aplikacji do obróbki zdjęć przed ich wstawieniem .Zazwyczaj zakładają na głowę czapkę ,a twarz zasłaniają telefonem albo włosami. Dzięki temu nie muszą się martwić jaką zrobią minę.
Czy Tumblr girls są faktycznie idealne ?
Jak napisałam wyżej u większości dziewczyn na takich zdjęciach nie widać twarzy ,a jeśli już widać to zazwyczaj mają na buzi bardzo mocny makijaż. Zgrabną figurę zawdzięczają dobrej pozie ,odpowiedniemu oświetleniu i aplikacjom do obróbki zdjęć .Zazwyczaj robią zdjęcia z rana, aby wyglądać na chudsze .Markowe ubrania którymi tak się chwalą jest to zasługa bogatych rodziców. I została jeszcze kwestia beztroskiego ,idealnego życia ,według mnie jest ono poprostu nudne ,całe życie spędzają na swoich portalach społecznościowych ,ale oczywiście zdarzają sie wyjątki.
Wiele nastolatek próbuje się do nich upodobnić ,jdnocześnie zatracając przy tym Siebie. wynikiem tego jest ,że w Tumblr girls nie ma nic wyjątkowego , bo większość z nich wygląda bardzo podobnie . Całe szczęście w ostatnich czasach ta moda zanika i coraz więcej dziewczyn zaczyna mieć swój własny, indywidualny styl.
A wy co sądzicie o modzie na Tumblr girls?
22 lubi to
podziel się na facebooku
  • udostępnij
3 komentarzy

magdajanek
1

Wydaje mi się, że jak każda moda przeminie ;p

odpowiedz

ToTylkoJa
1

Warto być sobą a nie kolejnym klonem ;)

odpowiedz

paulinoowo
1

masakra, to serio klony

odpowiedz

paulinoowo
1

masakra, to serio klony

odpowiedz

ToTylkoJa
1

Warto być sobą a nie kolejnym klonem ;)

odpowiedz

magdajanek
1

Wydaje mi się, że jak każda moda przeminie ;p

odpowiedz

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

Dołącz do DDOB
Dołącz do DDOB

ddob
youtube

Moda