Deynn/Majewski !! Masakra,DRAMA,atak.. Czy na prawdę ich nienawidzę?
03.04.2018

Deynn/Majewski !! Masakra,DRAMA,atak.. Czy na prawdę ich nienawidzę?

autor
Nigdy ale to przenigdy nie wtrącam się w takie rzeczy !! Ale po prostu nie mogę na to patrzeć jak prawdziwe zło przelatuje obok was niezauważone a takie coś wywołało tak ogromną burzę !! I od razu wam napiszę,że Deynn obserwuję na prawdę długo ale to nie znaczy,że teraz ją bronię za wszelką cenę.Miłego dnia wszystkim życzę i mam nadzieję,że następny wpis jak zwykle napiszę z cudownym humorem.
#1
./uploads/LauraPe/e63acf82a8886e48d41c4d23f9d3d513.png
Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć co ostatnio spotkało tą parę.. Był to na pewno ciężki czas dla nich.. I nie jedna osoba nie dała by sobie rady z hejtem na taką skalę.. Ja Deynn obserwuję już bardzo długo.. I jak każdy się zmienia tak i ona miała prawo do tego,czy na lepsze czy gorsze to już sama doskonale o tym wie.. Tylko nie rozumiem was? Każda osoba na świecie popełnia błąd mniejszy lub większy.. No właśnie i skoro mowa o skali złych poczynań ludzi.. Dlaczego plotkarskie strony internetowe przez tyle miesięcy nie piszą o chorych ludziach,którzy na przykład nie mają pieniędzy na leczenie? Dlaczego przez tyle miesięcy na instagramie nie powstał profil,który ma zniszczyć życie osobie,która zabiła swoje dziecko? Dlaczego afera z mojego miasteczka o zanęcaniu się nad trójką,adoptowanych dzieci tak szybko ucichła w internecie? Czemu tego nikt nie wałkował przez wiele miesięcy? Tylko powstały profile,które niszczyły Maritę.. Osobę,która po prostu kazała iść do pracy dorosłej siostrze,która żartowała z rodzeństwa i tak dalej.. Co prawda w jej zachowaniu też było wiele złego np. publiczne ośmieszenie najmłodszej siostry.. Ale czy u was w rodzinie wszystko jest idealne? Nie kłócicie się z bratem czy z siostrą? Tata nie wyrzuca was na sezon do pracy? Nie dla tego,że wam żałuje ale żebyście się nauczyli pracy !!!
#2
./uploads/LauraPe/31309fc6b196ab46638dc1b04301d2f5.png
Na pewno Deynn liczyła się z nieprzyjemnym zachowaniem w sieci wybierając tak popularne życie.. Liczyła się z hejtem,z zazdrością ale takiej NIENAWIŚCI do jednej osoby jeszcze nie widziałam... Ludzie rozejrzyjcie się dookoła ile prawdziwego zła dzieje się za płotem czy w okolicy.. Bo to jest straszne,że ludzie muszą się bać tego jak wyglądają,tego,że rodzice mniej zarabiają i nie stać ich na super ubrania bo zaraz wszyscy do okola widzą w tym coś śmiesznego !! Zaraz trzeba tą osobę obrazić i wyśmiać!! Zanim coś powiesz czy napiszesz pomyśl sobie jak Ty będziesz się czuł w tej sytuacji.. Bo na pewno nie będzie to przyjemne!!
#3
./uploads/LauraPe/0da708d44207ad7eb1b9344e9956a46c.jpg
A ten wpis postanowiłam napisać wczoraj wieczorem gdy zauważyłam,że znów za przeproszeniem jakieś gówno wypływa na powierzchnię i w tym przypadku jest to nieprawda.. Sama do nich napisałam i starałam się to im wyjaśnić. I nie sprawdzając nawet informacji zaczęli ich po prostu obrażać..
#4
./uploads/LauraPe/00fdff71bb904bbb996d8a96d83684a0.png
A na tym zdjęciu widać ich frustrację,że nawet osoby hejtujące Maritę stają po jej stronie i piszą,że para mówiła o business class.. I zaczęli wszystkich obrażać nawet "psełdo blogereczki" xd
9 lubi to
0
336
  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda