Kubek - różowy ananas ze złotymi akcentami | home&you
13.01.2021

Kubek - różowy ananas ze złotymi akcentami | home&you

autor
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
./uploads/justinka/cd409353fbe06f133369aad211204beb.png

Kubek, którego kupiłam w home&you. 🌸
Jest różowy, również w środku, a na zewnątrz posiada dodatkowo złote akcenty. Wykonany został z porcelany wytłoczonej na wzór przypominający strukturę ananasa i to głównie tym zwrócił moją uwagę, bo podobają mi się geometryczne kształty. 
Mieści aż 480ml pićka, a ja uwielbiam takie duże kubaski, z których kawa czy herbata nie znika w chwilę.
Kubek ma średniej grubości ścianki, całkiem dobrze trzyma ciepło. Posiada duży i gruby uchwyt, którego wygodnie się trzyma w dłoni.
Kupiłam go w sklepie z delikatnie zdartym lakierem na dolnej części ucha (widać na zdjęciach), przez co obawiałam się, że będzie łatwo schodził i z reszty kubka, ale absolutnie w żadnym innym miejscu nic się takiego nie dzieje. Nawet po szorowaniu gąbką jest cały, więc widocznie wada powstała na etapie produkcji. Nie można myć go w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej, ale tradycyjnie dla mnie nie jest to problemem.
Udało mi się go kupić na promocji za 8.70zł, a jego normalna cena to 29zł.


Dziewczyny! Jeśli lubicie testować kosmetyki, interesujecie się modą, makijażem bądź stylizacją paznokci, czy po prostu szukacie najbardziej kobiecego miejsca w internecie, to koniecznie wpadajcie na Dresscloud! 🌺 Jest to portal dla kobiet z miłą i przyjazną atmosferą, na którym można dodawać zdjęcia tzw. "chmurki" w wielu różnych kategoriach (m.in. kosmetyki, ubrania, stylizacje, akcesoria, makijaże, paznokcie, fryzury, mój mężczyzna, moje dziecko). 📸 Za dodawanie chmurek zbiera się kryształki (coś jak lajki), które następnie można wymieniać na nagrody. 🛍️ Zazwyczaj są to kosmetyki (często naturalne), lecz pojawia się również biżuteria, świece zapachowe, czy nawet ubrania! Wszystko to zupełnie za darmo i nie ma tu żadnych kruczków! ✨ Ja wygrałam już cztery takie nagrody - zestaw kosmetyków, eko torbę, naturalną świecę zapachową oraz zestaw naturalnych kremów. 🍊 Zajrzyjcie na mój profil: dresscloud.pl/jusstinkaa i przekonajcie się same! 🌼

0 lubi to
0
51
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda