Premiery filmowe, które zaskoczą Was tej jesieni
25.10.2020

Premiery filmowe, które zaskoczą Was tej jesieni

autor
Jesień to czas, w którym większość z nas marzy o spokojnych wieczorach pod kocykiem, z kubkiem gorącej herbaty i dobrym filmem. W tym roku czeka nas kilka bardzo ciekawych premier nie tylko w kinie, ale także na Netflixie. Bez wątpienia pandemia koronawirusa zaczęła się niebezpiecznie rozprzestrzeniać, dlatego nie możemy wykluczać, że to ostatnie chwile w tym roku, w których możemy wybrać się do kina. Czy nadchodzi kolejny lockdown? To się okaże. Tymczasem, sprawdźcie, jakie premiery filmowe czekają nas w najbliższych tygodniach.

RANDKI OD ŚWIĘTA

./uploads/zuzamt/596101d83f06e25c8935231caf77c137.jpg

Fot: filmweb.pl

Premiera: 28 października 2020

Najnowsza komedia romantyczna stworzona przez Netflix z ciekawą obsadą. Emma Roberts i Luke Bracey wcielają się w główne postacie – Sloane i Jackosona. Dwoje singli, którzy mają dość ciągłych pytań, dlaczego wciąż nie znaleźli drugiej połówki, zawiera układ. Od dziś, przez rok będą sobie towarzyszyć we wszystkich spotkaniach rodzinnych. Oczywiście nie obejdzie się bez komplikacji i wpadek. Czy przyjacielski układ przemieni się w prawdziwe, głębokie uczucie? Czy będą potrafili głośno powiedzieć o swoich uczuciach? Przekonacie się już niedługo. Ta lekka komedia romantyczna jest idealnym pomysłem na leniwe po południe.

 

SZKOŁA CZAROWNIC: DZIEDZICTWO

./uploads/zuzamt/9e8a85dc3791cfba841abcccaf969d91.jpg

Fot: tvguide.com

Premiera: 30 października 2020

Już w Halloween do kin trafia kontynuacja przebojowego filmu „Szkoła Czarownic” z 1996 roku. Tym razem poznamy młodą dziewczynę, Lilith, która po przeprowadzce do domu ojczyma, trafia do nowej szkoły, w które poznaje 3 nastoletnie czarownice. Okazuje się, że Lilith także posiada nadprzyrodzone moce. Dziewczyny zaczynają eksperymentować z magią i czarami. Jednak coś, co początkowo wydawała się świetną zabawą, zaczyna powoli wymykać się spod kontroli i przybierać mroczny obrót.

 

LISTY DO M. 4

./uploads/zuzamt/972092de05ef1bd4dcc1fd26022f40ef.jpg

Fot: filmweb.pl

Premiera: 4 listopada 2020

Najbardziej wyczekiwana polska komedia romantyczna doczekała się już 4. części! Tym razem oprócz starych postaci poznamy także zupełnie nowe twarze, która naprawdę mocno namieszają. Mel (Tomasz Karolak) będzie musiał dostosować się do nowych standardów pracy, Wojciech (Wojciech Malajkat) zawalczy z konkurentem o serce Agaty (Iza Kuna), a Karolina (Magdalena Różczka) i Filip (Borys Szyc) sprawdzą, czy ich uczucie przetrwa, gdy pojawi się ktoś nowy… Wielkie emocje gwarantowane.

 

SHAWN MENDES: IN WONDER

./uploads/zuzamt/974e00b1b5cad2e5db6b2ad74db499d0.jpg

Fot: filmweb.pl

Premiera: 23 listopada 2020

Jeśli jesteście fanami Shawna Mendesa, to koniecznie musicie obejrzeć nowość, która pojawi się pod koniec listopada na Netflixie. Film opowiada o życiu Shawna Mendesa, skupiając się na kilka ostatnich latach, w których zdobył największą sławę. Zdjęcia z tras koncertowych, ujęcia zza kulis, liczne wywiady i materiały, które dotąd nie były nigdzie publikowane – to wszystko będzie na Was czekać na Netflixie.

 

JESZCZE JEST CZAS

./uploads/zuzamt/44ea8cd0e91cdb11a03fa69398f26619.jpg

Fot: filmweb.pl

Premiera: 20 listopada 2020

Ten dramat został wyreżyserowany przez Viggo Mortnesena (znanego głównie z filmów Władca Pierścieni). Wciela się on też w głównego bohatera – Johna, który od lat wiedzie spokojne i szczęśliwe życie ze swoją rodziną w Los Angeles. Jednak nie zawsze tak było. W jego rodzinnym domu wciąż mieszka konserwatywny i przywiązany do ziemi ojciec – Willis. Gdy zaczyna on podupadać na zdrowiu, postanawia przenieść się do Los Angeles i zamieszkać z synem i jego rodziną. Czy mężczyznom uda się znaleźć wspólny język? Czy będą potrafili zaakceptować różnice dzielące ich od lat?

 

WOJNA Z DZIADKIEM

./uploads/zuzamt/cf71cf50aaf4824a62107aa56be38cfc.jpg

Fot: filmweb.pl

Premiera: 20 listopada 2020

Ta lekka i zabawna komedia to świetny pomysł na jesienne po południe. Zwłaszcza, że podziwiać w niej możemy istną plejadę gwiazd, m.in.: Roberta de Niro, Umę Thurman czy Christophena Walkena. Peter bardzo kocha swojego dziadka, a gdy dowiaduje się, że zamieszka on z nimi w jednym domu, chłopak wprost szaleje z radości. Jednak jego szczęście kończy się, gdy dowiaduje się, że dziadek zajmie jego pokój, a on będzie musiał przenieść się na poddasze. Chłopak postanawia wypowiedzieć wojnę swojemu dziadkowi i zrobić wszystko, aby odzyskać swój dawny kąt. Okazuje się, że jego przeciwnik pomimo wieku jest naprawdę zaciętym graczem i tak łatwo się nie podda. Kto zwycięży tą walkę pokoleń? Przekonacie się sami już w listopadzie.

 

FREE GUY

./uploads/zuzamt/51a34eca8bbdcdb7321169ecb4ff8d65.jpg

Fot: filmweb.pl

Premiera: 11 grudnia 2020

Jedna z bardziej wyczekiwanych premier w tym roku już niedługo pojawi się na ekranach kin. Zapowiada się super rozrywka! Tym razem Ryan Reynolds wciela się w postać Guya, przeciętnego pracownika banku. Pewnego dnia, przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanową postacią w brutalnej, przygodowej grze akcji. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i ocalić swój świat. W tej grze wszystkie chwyty są dozwolone i nie ma gotowego scenariusza!

 

0 lubi to
0
612
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda