PRZEPIS NA PIĘKNE BRWI W 5 KROKACH
08.06.2021

PRZEPIS NA PIĘKNE BRWI W 5 KROKACH

autor
Jeśli oczy są oknem duszy, to brwi są ramą okna, która sprawi, że ci podglądacze wyskoczą!

Jeśli szukasz sposobów na lepsze podkreślenie brwi, uzupełnienie rzadkich brwi lub po prostu chcesz je odmienić, oto 5 wskazówek dotyczących brwi, które warto wziąć pod uwagę.

Stwórz odpowiedni kształt brwi
Jeśli nie urodziłaś się z idealnie ukształtowanymi brwiami, najprawdopodobniej będziesz musiała trochę nadać im kształt, aby uzyskać pożądany wygląd. Aby spowolnić odrost i zredukować zarost, włosy brwiowe należy usunąć z cebulki poprzez nawlekanie, wyrywanie lub woskowanie


Przycinaj brwi
Regularne przycinanie brwi to świetny sposób na utrzymanie niesfornych brwi w jednej linii. Przycinanie brwi może również ułatwić nakładanie ołówków do brwi i pomad, ponieważ może wyciąć nadmierną grubość lub niechciane włoski, które mogą przeszkadzać.

Kształtuj lub wypełniaj brwi za pomocą ołówka lub pomady
Jeśli masz części brwi, które są trochę rzadkie lub części brwi, które wymagają nieco większego uformowania, rozważ użycie ołówka do brwi lub pomady do brwi, aby wypełnić luki.


Użyj korektora, aby uzyskać wyjątkowo wyraźne brwi
Jeśli szukasz super ostrego, „puszystego brwi”, który jest często spotykany na Instagramie, rozważ użycie korektora do oczyszczenia.

Nałóż odrobinę korektora
Nałóż go na koniec małego, płaskiego pędzla do korektora i przesuń pędzel pod i nad brwiami wzdłuż krawędzi, aby oczyścić wszelkie szorstkie drobiny i stworzyć idealnie gładką linię brwi.


Zastosuj żel do brwi
Żele do brwi są doskonałym wykończeniem, ponieważ utrzymują niesforne włoski na brwiach.


Jeśli masz już dobrze wymodelowane, pełne brwi, rozważ pominięcie etapu wypełniania / definiowania i po prostu nałóż żel do brwi, aby poprawić naturalny kształt i teksturę brwi.

./uploads/inspire/0479cde578e0abd1630e805974772c26.jpg
4 lubi to
0
34
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda