Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
JAK UZYSKAĆ IDEALNĄ FIGURĘ KLEPSYDRY?
16.09.2020

JAK UZYSKAĆ IDEALNĄ FIGURĘ KLEPSYDRY?

autor
Posiadanie figury klepsydry jest celem wielu kobiet. To klasyczny, seksowny wygląd, który jest modny od dziesięcioleci i nadal jest tak samo pożądany. Chociaż kształty ciała, takie jak prostokąt lub trójkąt, są bardziej powszechne, nie powstrzymuje to kobiet przed próbami uzyskania krzywego ciała. Sprawdź nasze najlepsze porady, jak uzyskać figurę klepsydry i ogólnie seksowne ciało!

figura klepsydry... czyli jaka?

Co to jest figura klepsydry? Figura klepsydry to kobiecy kształt ciała, w którym ramiona i biodra są mniej więcej tej samej wielkości, a talia jest znacznie mniejsza. Charakteryzuje się zmysłowymi krzywiznami i bardzo wyraźną talią. Dzięki figurze klepsydry Twoja mniejsza talia jest zrównoważona przez bardziej zakrzywione biodra i okrągłą pupę, rozsławioną przez takie gwiazdy jak Kim Kardashian i Jennifer Lopez. Istnieją trzy obszary docelowe, nad którymi należy popracować przy figurze klepsydry: górna część ciała, talia i pośladki. Możesz celować w jeden lub więcej z tych obszarów, w zależności od swojego naturalnego kształtu, aby osiągnąć pożądane ciało.

Jak uzyskać figurę klepsydry?

Unikaj przetworzonej żywności
Przetworzona żywność, taka jak mrożonki, prażona kukurydza do mikrofalówki, batoniki musli i bekon są pakowane z solą, dodatkiem cukrów i konserwantów. Jeśli chcesz mieć zabójczą figurę klepsydry, powinieneś unikać przetworzonej żywności w jak największym stopniu i trzymać się czystej diety wypełnionej pełnowartościowymi produktami, takimi jak owoce, warzywa, produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe i chude mięso.

Przetworzona żywność jest nie tylko szkodliwa dla talii, ale także dla zdrowia, prowadząc do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, nadciśnienie i cukrzyca.

Nabierz zdrowych tłuszczów
Zdrowe tłuszcze, takie jak awokado, oliwa z oliwek, orzechy i nasiona, pomagają zrównoważyć hormony, a także napędzają Cię podczas pracy nad ciałem klepsydry. Dostarczają niezbędnych kwasów tłuszczowych i kalorii, aby utrzymać się przy życiu, a także pomagają zmniejszyć stan zapalny w organizmie.

Rozmiar porcji ma znaczenie
Obecnie wiele osób przejada się, ponieważ porcje stały się tak duże, że nasze ciała przyzwyczaiły się do tego. Zwykle też jemy szybko, nie dając sobie wystarczająco dużo czasu, aby sprawdzić, czy jesteśmy jeszcze najedzeni. Zanim sięgniesz po sekundy, usiądź i zadaj sobie pytanie, czy naprawdę jesteś głodny, czy też sięgasz po więcej z przyzwyczajenia. Skoncentruj się najpierw na białkach, na końcu tłuszcze, a na końcu węglowodany, aby zapewnić dobrze zbilansowany posiłek, który zapewni Ci satysfakcję.


Więcej białka i błonnika
Potrzebujesz białka zarówno do utraty wagi, jak i przyrostu masy mięśniowej, które są niezbędne, jeśli chcesz uzyskać figurę klepsydry. Białko zapewnia uczucie sytości na dłużej, pomagając jeść mniej w ciągu dnia. Naprawia i wzmacnia mięśnie, dzięki czemu możesz budować ciało, które chcesz! Błonnik jest również doskonały do ​​odchudzania, ponieważ jest powoli trawiony, przez co czujesz się usatysfakcjonowany i mniej masz ochotę podjadać niezdrowe produkty.

Wyeliminuj jak najwięcej cukru
Eksperci ds. Zdrowia twierdzą, że cukier jest nowym paleniem. W żywności, którą jemy, jest tak wiele ukrytych cukrów i istnieje bezpośredni związek między cukrem a nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pamiętaj, aby przeczytać etykiety żywieniowe, ponieważ dodatek cukru jest wszędzie, a kobiety powinny spożywać nie więcej niż 25 gramów cukru dziennie. 

Pij dużo wody
Chociaż każdy powinien pić dużo wody przez cały dzień, jeśli przestrzegasz rutynowych ćwiczeń, jeszcze ważniejsze jest, aby się nawodnić. Po przebudzeniu wypij szklankę wody, aby przyspieszyć metabolizm. Warto też wypić szklankę przed każdym posiłkiem, aby uniknąć przejadania się. Mówienie `` nawodniony '' zapobiega również zatrzymywaniu wilgoci, zmniejszając wzdęcia w brzuchu.

./uploads/inspire/68d9457bd080dfff4341ef3d41bec35f.png
5 lubi to
0
46
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda