Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
IDEALNE I GŁADKIE STOPY W DOMU? TO MOŻLIWE!
16.09.2020

IDEALNE I GŁADKIE STOPY W DOMU? TO MOŻLIWE!

autor
Pedicure to nie lada gratka! Nasze stopy dużo przechodzą i nie ma nic lepszego niż zapewnienie im luksusów, na jakie zasługują. Pedicure w spa to miły luksus, ale można je łatwo wykonać samodzielnie, w zaciszu własnego domu! Jest znacznie tańszy i idealny, jeśli masz mało czasu, ale nadal chcesz dać swoim stopom trochę miłości.

Chcesz zrobić sobie domowy pedicure? Sprawdź nasze najlepsze wskazówki i hacki!

Kąpiel stóp
Jedną z najlepszych części pedicure jest moczenie stóp w ciepłej wodzie z doskonałym moczeniem stóp. Ta kąpiel oczyszcza i odtruwa zanieczyszczenia dzięki sile cytrusów. Jest wypełniony solami epsom, 100% solami z Morza Martwego i całkowicie naturalnymi organicznymi olejkami eterycznymi. Pomaga usunąć szkodliwe zanieczyszczenia, bakterie i toksyny, jest idealnym sposobem na pozbycie się martwej, suchej skóry, zmiękczenia zrogowaciałego naskórka i złagodzenia obolałych stóp.

Zestaw narzędzi do pedicure
Ten zestaw do pedicure zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do domowego pedicure. Od popychacza do skórek po skrobak, pilnik do stóp, obcinacz do paznokci i nie tylko - jest 19 narzędzi, które zaspokoją Twoje różne potrzeby pedicure. Możesz usunąć zrogowacenia oraz twardą i martwą skórę, aby odsłonić swoje najpiękniejsze stopy.

Lakier bazowy i topowy
Aby uzyskać wspaniały, trwały pedicure, potrzebujesz dobrej bazy i lakieru do paznokci. Nie tylko uzyskasz wykończenie bez odprysków, ale te dwa produkty zapewnią piękny i długotrwały pedicure. Otrzymasz rezultaty jak z salonu, które utrzymają się przez tygodnie!

Krem wzmacniający paznokcie
Kolejnym świetnym produktm do domowego pedicure jest krem ​​wzmacniający paznokcie. Krem wzmacnia paznokcie, pielęgnuje skórki, zapobiega odpryskiwaniu, łuszczeniu i pękaniu. Zapewni Twoim paznokciom wysoką wytrzymałość i długotrwałą siłę, a także wzbogaci je w wapń, witaminy i uwodorniony olej jojoba.

Peeling do stóp
Peeling do stóp rozkładaj  warstwy martwej, popękanej skóry. Stopy są gładkie i miękkie po jego użyciu. Prosty, 3-etapowy proces - otwierasz, nakładasz, a następnie zmywasz.

 

./uploads/inspire/e1eb96053b96f372e3d3c2bf6dcb7696.jpg
5 lubi to
0
29
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda