DDOB Shop
DDOB Shop
JAK ZROBIĆ IDEALNE SELFIE? TE TRIKI MUSISZ ZNAĆ!
15.09.2020

JAK ZROBIĆ IDEALNE SELFIE? TE TRIKI MUSISZ ZNAĆ!

autor
Media społecznościowe, a szczególnie Instagram, stały się ważną częścią naszego codziennego życia. Albo przewijamy posty innych, albo sami publikujemy zdjęcia, a selfie stały się dużą częścią naszej rutyny. Na początku mogą być one trudne do opanowania. Chociaż robienie sobie zdjęcia może wydawać się niezręczne, zaczniesz czuć się komfortowo przed aparatem i robić natychmiastowe zdjęcia twarzy, im więcej będziesz ćwiczyć.

Selfie mogą być świetnym sposobem na zwiększenie poczucia własnej wartości i pokochanie siebie w mediach społecznościowych! Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić dobre selfie, przedstawiamy Ci nasze najlepsze porady i wskazówki!

Upewnij się, że masz dobre oświetlenie

Oświetlenie jest wszystkim, jeśli chodzi o dobre zdjęcia, a selfie nie są wyjątkiem. Robiąc selfie, rób je w naturalnym świetle. Odwróć się w stronę okna, aby naturalne światło padało na twoją twarz, a jeszcze lepiej możesz wyjść na zewnątrz! Dobre oświetlenie może sprawić, że Twoja skóra będzie wyglądać nieskazitelnie i ukryć worki pod oczami i inne niedoskonałości.

Rób selfie rano

Poranek to najlepszy czas na selfie, ponieważ Twój makijaż i włosy są świeże! Twój wygląd jest nieskazitelny, ponieważ nie wpłynęło na niego ciepło, wiatr ani inne elementy zewnętrzne. Po umalowaniu i uczesaniu chwyć aparat lub telefon, aby zrobić idealne ujęcie.

Przechyl głowę do przodu i do góry

To klasyczna pozycja do selfie, ponieważ działa za każdym razem. Lekkie pochylenie głowy do przodu i do góry w kierunku aparatu to świetny kąt dla każdego. Odsuwanie głowy od szyi wydłuża szyję i podkreśla linię żuchwy.

Nie trzymaj aparatu zbyt blisko

Podczas robienia autoportretów trzymaj aparat na wyciągnięcie ręki, z niewielkim zgięciem w łokciu. Nie chcesz trzymać tego zbyt blisko, ponieważ nie będzie to tak pochlebne. Również trzymaj telefon nieco nad sobą. Kąt skierowany w dół jest super pochlebny, a zdjęcie będzie wyglądać mniej intensywnie niż gdybyś trzymał je prosto.

Kiedy robisz selfie, zastanów się, co jest za Tobą.

Najlepsze selfie mają ciekawe tło (np. Stoisz na szczycie góry, na którą przed chwilą się wspinałeś) lub bardzo proste. Uważaj też na zdjęcia bombowców z tyłu!

Znajdź swój lepszy profil

Każdy ma „dobrą stronę” twarzy. Baw się pod różnymi kątami, przesuwając twarz z jednej strony na drugą. Poznaj kąty swojej twarzy i ustaw aparat, aby podkreślić najlepsze cechy. Możesz zakamuflować elementy, których nie jesteś fanem, i oświetlić te, które lubisz, po prostu bawiąc się pod różnymi kątami!

Nie zapomnij o lustrzanych selfie

Od czasu do czasu każdy lubi dobre selfie w lustrze. Lustrzane selfie są super słodkie i sprawdzają się, jeśli chcesz pochwalić się bardziej swoim stylem! Wypróbuj urocze pozy i nie zapomnij posprzątać pokoju, w którym się znajdujesz, aby nie wyglądał jak totalny chlew!

./uploads/inspire/08752601c8d302cf49d00061ca09dc51.jpg
5 lubi to
0
49
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda