Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Znane pary, które dzieli duża różnica wieku
30.08.2020

Znane pary, które dzieli duża różnica wieku

autor
Mówi się, że miłość nie wybiera i nie zna granic. Te pary to udowadniają. Mimo, że dzieli ich sporo lat różnicy, tworzą zgrane i szczęśliwe związki, bo przecież dla prawdziwej miłości wiek to tylko liczba.

BLAKE LIVELY I RYAN REYNOLDS

Para poznała się w pracy, a dokładnie na planie zdjęciowym do filmu „Zielona latarnia”. Na początku nie myśleli o sobie poważnie. Byli po prostu kumplami. Przełom nastąpił, gdy wybrali się na podwójną randkę. Oboje twierdzą, że było to najdziwniejsze spotkanie, na jakim kiedykolwiek byli. Wtedy zrozumieli, że chcą być razem. Po 8 miesiącach randkowania zaręczyli się, a ślub wzięli zaledwie 3 miesiące później. Od 2012 roku są jednym z najszczęśliwszych małżeństw w Hollywood. W 2019 roku para doczekała się także swojego trzeciego dziecka.

 

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY I JASON STATHAM

Tę parę dzieli aż 20 lat różnicy, ale zupełnie nie jest to dla nich żadną przeszkodą. Od wielu lat tworzą zgrany duet. Poznali się w 2010 roku na planie filmu „Transformers”  i od razu połączyła ich chemia. 6 lat później na gali Złotych Globów ogłosili swoje zaręczyny, a w 2017 roku urodził im się syn – Jack Oscar Statham.

 

MAREK KONRAD I ANTONINA TURNAU

./uploads/zuzamt/09f51cbfaa8882fd754b5307e3251726.jpeg

Fot: gala.pl

To jedna z par z największą różnicą wieku w polskim show-biznesie. Dzieli ich aż 38 lat różnicy! Mimo, że Antonina znała Marka Konrada od lat (jest znajomym jej ojca), zauroczenie przyszło dopiero w 2012 roku, gdy pojechała na festiwal Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. W 2015 roku wzięli ślub, a w marcu 2018 roku 29-letnia wówczas Antonina urodziła ich pierwsze dziecko.

 

Chociaż nikt na początku nie wróżył im wspólnej przyszłości, ta para udowadnia, że miłość potrafi przezwyciężyć wszystko, nawet 28 lat różnicy. Jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych polskich aktorów w 2007 roku poznał w pociągu tajemniczą blondynkę. Edyta była wtedy studentką. Nic nie wróżyło, że połączy ich gorące uczucie, ale dziś są 11 lat po ślubie i wspólnie wychowują 3 dzieci.

 

Priyanka Chopra i Nick Jonas są jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Dzieli ich równo 10 lat różnicy. Para poznała się w maju 2018 roku przez wspólnych znajomych. Na widok zjawiskowo pięknej Priyanki, pod Nickiem aż ugięły się nogi. Oboje mówią, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zaledwie 2 miesiące później, w lipcu zaręczyli się, a małżeństwem zostali już w grudniu 2018 roku! Wszystko wydarzyło się błyskawicznie. Para zdecydowała się na 2 śluby – jeden w obrzędzie chrześcijańskim udzielił im ojciec Nicka, który jest pastorem. Drugi ślub natomiast odbył się zgodnie z hinduską tradycją.

 

HEIDI KLUM I TOM KAULITZ

View this post on Instagram

😁

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Kiedy związek Heidi Klum i młodszego o 16 lat Toma Kaulitza z Tokio Hotel wyszedł na jaw, niewiele osób dawało im szansę. Top modelka była w przeszłości związana z muzykiem Sealem, z którym ma 4 dzieci. W Wigilię 2018 roku Heidi i Tom zaręczyli się po zaledwie kilku miesiącach od poznania. Dwa miesiące później, dokładnie w rocznice swojego pierwszego spotkania wzięli sekretny ślub. Drugie, tym razem huczne przyjęcie ślubne odbyło się w 2019 roku na luksusowym jachcie u wybrzeża Capri.
 
 

BEYONCE I JAY-Z

Czy wiedzieliście, że Beyonce i Jay-Z dzieli aż 12 lat różnicy? Chociaż para w przeszłości zmagała się z wieloma problemami, udało im się z nich wyjść. Są już 12 lat po ślubie, a w sumie spotykają się od ponad 18 lat! Całkiem poważny staż, prawda? Mają troje dzieci, 8-letnią Blue Ivy oraz 3-letnie bliźniaki – Rumi i Sir.

 

BEN AFFLECK I ANA DE ARMAS

Ben Affleck nie ma szczęścia w miłości. Aktor w przeszłości związany był m.in. z Gwyneth Paltrow i Jennifer Lopez, a Jennifer Garner przez wiele lat była jego żoną. Od 8 miesięcy Ben spotyka się z 32-letnią kubańską aktorką Aną de Armas. Parę dzieli aż 15 lat różnicy. Amerykańskie portale plotkarskie donoszą, że może niedługo zostaną rodzicami! Ten news nie jest jednak oficjalnie potwierdzony przez potencjalnych rodziców.

 

CATHERINE ZETA-JONES I MICHAEL DOUGLAS

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas są jedną z par z najdłuższym stażem w Hollywood. Dzieli ich aż 25 lat różnicy! Mimo to udało im się stworzyć trwały związek, co w show-biznesie wcale nie jest takie proste. Mają dwójkę dorosłych dzieci – 20-letniego Dylana Michaela i 17-letnią Carys Zeta. Są ze sobą już ponad 21 lat!

 

2 lubi to
0
1501
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda