Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Karolina Pisarek znów jest singielką!
05.06.2020

Karolina Pisarek znów jest singielką!

autor
Kilku miesięcy temu Karolina Pisarek zaczęła spotykać się 17 lat starszym od niej Brazylijczykiem –  Jaimem Camarą. Wydawało się, że para tworzy udany związek a modelka zachwalała związek ze starszym mężczyzną. Co się więc stało?

W marcu para spędzała razem kwarantannę, a modelka pod jednym ze zdjęć napisała:,, Jestem szczęściarą, że mogę spędzić ten czas z osobą, która daje mi wiele spokoju. Sprawia, że czuje się kochana, potrzebna, DOCENIONA oraz szanowana. Jestem wdzięczna za przywrócenie mojego balansu, miłości i zaufania, nie mogę prosić o więcej….''

./uploads/nataliau_/fcfb442f7259bc27bd0946e65fc8ff5a.jpg

Jednak prawdopodobnie para nie jest już razem! Co sprawiło, że ten na pozór idealny związek nie przetrwał? Według doniesień mieli oni odmienne plany w stosunku do przyszłości. Młoda modelka chciała skupić się na karierze, natomiast jej partner jest już spełniony zawodowo i aktualnie ma inne priorytety.

./uploads/nataliau_/84e584e4942596278700d2dba935c06d.jpg

Mówi się też, że Jaim bardzo chciał aby Karolina zamieszkała z nim w Stanach. Jednak modelka zapewnia, że nigdy nie chce na stałe wyprowadzić się z naszego kraju.

Para rozstała się w zgodzie, a modelka skupia się na zaplanowanych na ten rok projektach. 

3 lubi to
0
1312
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda