Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Mama ginekolog odpowiada na zarzuty!
30.05.2020

Mama ginekolog odpowiada na zarzuty!

autor
Ostatnio w internecie jest głośno o produktach, które sprzedawane są jako polski, ręczny wyrób, a tak naprawdę produkowane są w m. In Chinach. Takie zarzuty padły także na firmę Mamy Ginekolog.

Dokładniej padło oskarżenie, na temat jej bransoletek. Influencerka nagrała obszerne story na instagramie, gdzie odpowiadała na wszystkie zarzuty. Powiedziała, że osobom piszącym te rzeczy,, nudzi się w domu i wymyślają dyrdymały".

Bransoletki są dostępne na stronie fundacji im. Ernesta Wójcickiego. Produkuje je polska firma prowadzona przez parę studentów- La Mer Biżuteria. Bransoletki nazywają się ,, dobre bransoletki'', ponieważ pieniądze z ich sprzedaży trafiają do fundacji.

./uploads/nataliau_/a57f1a7c525c9be19103b76064d2710c.jpg

Mama ginekolog w story sama przyznała, że zamawianie podobnych produktów na Aliexpress byłoby znacznie korzystniejsze dla fundacji, jednak chce ona wspierać małe, polskie firmy.

Takie same zarzuty padły w stronę jej innego projektu - produktów firmy Roger Publishing. Przyznała ona, że niektóre podprodukty typu guziki, zamki itp. mogą być z zagranicy, jednak cały produkt tworzony jest w Polsce. Co innego produkty innych firm sprzedawanych na tej stronie, które rzeczywiście mogą produkować swoje produkty za granicą. Po zastanowieniu dodała, że wśród produktów Roger Publishing jest jedna rzecz produkowana na Tajwanie a mianowicie--tamborek w zestawie do haftowania.  

./uploads/nataliau_/78700ad044d395939c58d779463f3996.jpg

Sama mówi, że nie ma problemu z mówieniem o tym skąd pochodzą jej produkty i zapewnia, że jeśli wśród jej produktów pojawi się coś produkcji zagranicznej na pewno to ogłosi.

  Obroniła ona także Jessice Mercedes mówiąc, żeby ludzie jej już opuścili. 

3 lubi to
0
146
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda