Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
JEŚLI SPRZECIWISZ SIĘ SZCZEPIONCE NA KORONAWIRUSA, TO TO NIE BĘDZIESZ MIAŁ DOSTĘPU DO EDUKACJI, MEDYCYNY I PRAWA ŻYCIA!
23.05.2020

JEŚLI SPRZECIWISZ SIĘ SZCZEPIONCE NA KORONAWIRUSA, TO TO NIE BĘDZIESZ MIAŁ DOSTĘPU DO EDUKACJI, MEDYCYNY I PRAWA ŻYCIA!

autor
Koronawirus sieje, może w mniejszym stopniu, ale w ciągu dalszym spustoszenie na świecie.
Ludzie się nadal zarażają i umierają...
Laboratoria dniami i nocami pracują nad szczepionkami, dzięki którym nasze życie ma się zmienić i wyglądać, jak wcześniej....

Jeśli nie podejmiemy próby zaszczepienia to nie będziemy mieć prawa do edukacji, medycyny i prawa życia?

Zapraszam:)

Szczepionka na Koronawirusa, czyli COBID-19 jako obowiązkowa...?

./uploads/david_mag/441be42e162d2eaf8504169378108943.jpg

ŹRÓDŁO

Czy szcepionka na COVID-19 będzie obowiązkowa?
Jeśli nie podejmiemy próby zaszczepienia będziemy wykluczeni z środowiska i pozbawieni praw do życia...? Laboratoria pracują dniami i nocami nad przełomową szcepionką na koronawirusa, jednak wiele ludzi jest przeciwnym temu doświadczeniu i szczepionce, ponieważ twierdzą, że obce bakterie mogą wywołać spusztoszenie w organizmie. Dodatkowo naukowcy w porozumieniu z władzą najwyższą chcą dołączyć do szczepionki "maleńki" czip. Kilka państw podjęło kroki i oficjlanie ogłosiły, że szcepionka na COVID-19 będzie obowiązkowa..! Jeśli nie podejmiemy kroków zaszczepienia, to zostaniemy pozbawieni możliwości edukacji i korzystania z takich instytucji jak szpitale, inaczej mówiąć "wykluczeni z społeczeństwa". 
Czy są to odpowiednie kroki, które narzuca nam odgórnie władza? 
Czy w Polsce również będą podjęte takie kroki i działania...? 

Jesteś ZA, czy PRZECIW szczepionce na koronawirusa z małym "czipem"? Daj znać w komentarzu i wyraź swoją opinię!

./uploads/david_mag/39071b67c4caf45a82b465c6c1f8b3a7.jpg
48 komentarzy

Myślący 05/23 13:02:39
24

Chyba oszaleliście , raz się zaszczepiłem na grypę po długich namowach i powaliło mnie na dwa tygodnie. Normalnie przechądzę przeziębienie 3-4 dni. A po szczepionce gorączka 40 stopni i ogólnie obolały leżałem 2 tygodniw.
Nigdy więcej nie dam się zaszczepić jakimś badziewiem.

odpowiedz
5

Sorry  ja szczepie  się  przeciw  grypie  od  5 lat  i nie byłam chora  od tego  czasu  na grypę  .. nie  raz nam jedniodniowy  katar  ale  to chyba  alergiczne  wiec nie  wszyscy  jednakowo  reagują  

Odpowiedz
11

Podejrzewam że bez tej szczepionki też byś nie zachorowała.

Odpowiedz
Jolanta 75 05/23 19:05:51
5

Tosia 75 2 razy szczepiona bylam przeciw grypie omal mnie nie zabiły ciężkie zapalenie oskrzeli,płuc  masę nieskutecznych antybiotyków. Dlaczego lekarze nie ostrzegają alergików, przecież obce białka nie są obojętne. Jeśli szczepienie to tylko dobrowolne.  Nie dam się zabić świadomie. 

Odpowiedz
Małgorzata 05/24 08:11:51
2

Ja zaszczepiłam się przeciwko grypie raz i odchorowałam to bardzo. Leżałam ponad tydzień z wysoką temperaturą. Więcej już nie odważyłam się. 

Odpowiedz

trudzia25 05/23 12:44:04
22

Każdy powinien mieć prawo do własnych decyzji.Szantażowanie ludzi może obrócić się przeciwko szantażystów.

odpowiedz

17

Jestem przeciw. Niby czemu obowiązkowa przejęcie kontroli nad czlowiekiem

odpowiedz

Starsza Pani. 05/23 13:07:52
15

Szczepionka najpierw dla starszych
żeby się ich pozbyć i zawładnąć emerytury. Dzięki ale mam zamiar po ponad 50 latach pracy co najmniej przez 35 lat ją odbierać i cieszyć się życiem bez szczepionki. 

odpowiedz

14

jestem przeciwna przymusowej szczepionce i szantażowaniu ludzi, odebraniem praw to ma być państwo prawa i wolności?

odpowiedz

14

Jak się cały kraj się sprzeciwi to nie będzie kto pracował bo nie będę mogli i zniosą tą bo pieniędzy w państwie nie będzie

odpowiedz

12

jestem przeciwna tej szczepionce 

odpowiedz

12

Ja ma już zdrowie syna zniszczone po tych cudnych szczepionkach. Tak miał NOP zarazili go ksztuscem tak ze po pol roku brania antybiotyków wylądował w stanie ciężkim w szpitalu na prawie miesiąc. Nie dam się zabić (czytaj zaszczepić)

odpowiedz

11

Nie chce sie szczepić ,mam potym umrzeć

odpowiedz

10

Te szczepionki zabijają ludzi właśnie !!! Ja chcę żyć jeszcze

odpowiedz

8

Nigdy!!!
 wiadomo ze w szczepionkach jest masa metali ciężkich i na dodatek części płodu nienarodzonych dzieci 😠😠😠 od szczepionek dzieciaki maja problemy neurologiczne i różne zaburzenia 😤

odpowiedz

kolejarz 05/23 13:39:16
7

Nie i koniec, niech sobie wszczepuja te g...a

odpowiedz

7

X rąk  Szumowskiego na pewno NIE. Nie wierzę mu pod kazdym względem

odpowiedz

JA ODDAJĘ PANU SZUMOWSKIEMU 05/23 20:04:25
6

PAN SZUMOWSKI  , PROSZĘ MOJĄ TEŻ  SOBIE W CZTERY LITERY WSZCZEPIĆ​​​​​​

odpowiedz

Danusia 05/23 20:26:34
5

Nigdy. Nikt. Nie. Zmusi. Mnie

odpowiedz

Wkurzona 05/23 19:11:09
5

Nie ma takiej opcji. Niech się o mnie k... a nie troszczą. Sama o siebie zadbam, mogą mnie wykluczyć, nie będę płakać. 

odpowiedz

Mariusz 05/23 18:31:22
5

A może tu bardziej chodzi o czip niż o szczepionke i pełna inwigilacja 

odpowiedz

Zrozpaczona 05/23 17:29:41
4

Nie zgadzam się na szczepionkę jeśli nam umrzeć to bez szczepionek nikt nie będzie kierował i decydował o moim zyciu

odpowiedz

4

Jestem przeciw. Po szczepionkach mam córkę niepełnosprawną. 

odpowiedz

Mała Czarna XX 05/24 08:54:58
3

Nie ma mojej zgody na przymusowe szczepienie przeciw covid-19. Sars2 to łagodny wirus, a społeczeństwo w bezczelny sposób manipulowane. Z powodu covid19 zmarło mniej osób niż z powodu grypy sezonowej. To co się teraz dzieje, to ściema wszechczasów. Może to robota Gatesa, który pandemię zapowiadał od 2015... Nie wiem, za rękę nie złapałam, ale pasuje do układanki. Z perspektywy obecnych wydarzeń, jego wypowiedzi sprzed kilku lat wyglądają jak początek wdrażania bandyckiego planu, a nie jak wypowiedź wizjonera. 

odpowiedz
Michalina 05/24 11:19:42
0

masz rację...to chęć zmniejszenia populacji...i poddanie eutanazji starych i chorych

Odpowiedz

2

Jestem przeciwna szczepieniom, szczególnie tym obowiązkowym. Każdy powinien sam decydować o sobie i o tym czy i co mu się wszczepia. 

odpowiedz

Lena Jankowska 05/24 06:32:56
2

Absolutnie,nigdy nie zmuszą mnie do tego czegoś, nie wiadomo co to będzie, jak zadziała (a może na ludziach wywoła katastrofalne skutki po kilku tygodniach miesiącach lub na ich nienarodzonych dzieciach ?? ) Niech sobie wsadzą te szczepionki w tyłki ,a ludziom dadzą wolny wybór, co to jakaś dyktatura,  obóz koncentracyjny gdzie wybijaja numery,daje te same majtochy i koce raz w tygodniu i gola głowy na łyso ?? Tak było za Hitlera , a my przecież,podobno mamy demokratyczny kraj ..? jakaś paranoja, nie wierzę co tu się uskutecznia..

odpowiedz

rafik339 05/24 00:57:01
2

Nie zgadzam się na żadne szczepienie na Covid-19 Człowiek sam powinien decydować czy chce się zaszczepić czy nie chce a nie rząd będzie decydował za mnie. 

odpowiedz

2

Zaszczepię się  ale  z własnego  wyboru  dopiero  kiedy  będzie  prawdziwa  szczepionka  a ona  ma być najwcześniej  za dwa  lata  .. 

odpowiedz

marek41ksw 05/23 16:26:10
2

jak mam zdechnac to lepiej naturalnie na zawał albo prostaty rak.nie na jakies nie wiemy co.mam to w tyle
 

odpowiedz

Trucker 05/23 13:06:34
1

W życiu miałem wiele szczepionek dzięki którym nie chorowałem na niektóre choroby.Nie mam nic przeciwko szczepionce na koronowirusa,przypuszczam ze będzie ona chronić ludzi jak ta przeciwko grypie ale bez żadnych dodatków w postaci chipów bo te mogą być wykorzystane przeciwko człowiekowi.

odpowiedz
Pytajnik 05/23 13:22:18
13

Zobacz naiwny człowieku co to znaczy Denver Guidestones... Zobacz, co jest tam napisane, posłuchaj oficjalnej wypowiedzi ścierwa Gatesa o depopulacji poprzez szczepionki, dowiedz się, o nanoczipach w szczepionkach i ja jaki mają związek z 5G, potem sprawdź działalność owego ścierwa Gates w Indiach i Kenii i dopiero na podstawie tych informacji podejmij decyzję. Pozdawiam

Odpowiedz
Trucker UK 05/23 13:59:27
5

Tak ale nikt Ci nie powie co naprawdę jest w środku 

Odpowiedz
2

Gates to następny  cwaniak  

Odpowiedz
5

W dawnych czasach szczepionki były produkowane w Polsce i były bezpieczne , a obecnie są produkowane w Chinach bez właściwej kontroli. Należy skończyć ze straszeniem ludzi konsekwencjami w przypadku nie zaszczepienia się.

Odpowiedz
Michalina 05/24 11:38:18
0

Gates oskarżony jest o zbrodnie przeciw ludzkości– [Bill Gates– przyp. red.] W 2018 roku przepowiedział pandemię, a następnie symulował w październiku Event 201 w porozumieniu z przyjaciółmi Davos i od dziesięcioleci opracowywał plany depopulacji oraz dyktatorskiej kontroli nad globalną polityką, dążąc do osiągnięcia prymatu nad rolnictwem, technologią, energią – mówiła na forum włoskiego parlamentu Cunial.„Jeśli zrobimy dobrą robotę z nowymi szczepionkami, zdrowiem i zdrowiem reprodukcyjnym, możemy zmniejszyć światową populację o 10-15 proc.” i „tylko jedno ludobójstwo może uratować świat” – to są jego słowa – podkreślała Cunial.– Dzięki swoim szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce, spowodował epidemię polio, która sparaliżowała 500 tysięcy dzieci w Indiach, a jeszcze dziś DTP powoduje więcej zgonów na tę samą chorobę – twierdziła. Zdaniem polityk, szkodliwe skutki wywołują również „sterylizatory GMO, zaprojektowane przez Monsanto”, które Gates miał przekazać ubogim narodom.Sara Cunial mówiła także o „dystrybucji tatuażu kwantowego do szczepień i szczepionek do MRna, jako narzędzi programowania układu odpornościowego”. Zdaniem włoskiej polityk, chodzi o „pełną kontrolę i absolutną władzę” nad ludźmi, zdegradowanymi do roli „świnek morskich”.

Odpowiedz
Justyna 05/26 08:43:37
0

Kiedyś tez były nopy po polskich szczepionkach.  Mojej sasiadki corka po szczepieniu została sparaliżowana.  Mialam 5 lat a wycie tej dziewczyny z okna do dzis pamiętam... 😥.  Juz nie żyje ona miała około 30 latjak zmarła.  Jej mama powiedziała że przed szczepieniem to było normalne zdrowe dziecko.  Moja mala doznała po szpitalnych szczepieniach nopow 5. Łącznie z bezdechami i wygieciem dziecka w kilka godzin po szczepieniu.  Moje dziecko mialo przez 8 miesięcy brak  odporności.  Czy lekarz zgłosił nop nie! 😤  znajomych dzieciom też co raz więcej nopow sie zdarza oczywiście lekarze ich nie zgłaszają do sanepidu.  To jest chore!!!!! 

Odpowiedz

Michalina 05/24 11:16:52
1

W dzieciństwie przechorowałam większość chorób wieku dziecięcego....przeżyłam. Od tej pory już nie chorowałam. Nigdy nie szczepiłam się na grypę. Nie dam się zabić zbędną szczepionką i wszczepić sobie czipa. W Lombardii w ten sposób zabili wielu starszych ludzi.
 

odpowiedz

0

Hehe bardzo śmieszne 

odpowiedz

0

Przestańcie straszyć ludzi bo w przeciwnym razie będzie to potraktowane jako groźby karalne.

odpowiedz

0

Nigdy.!!!!!!!!!!!!!👺

odpowiedz

0

Nie

odpowiedz

0

Pocałujcie mnie w dupę

odpowiedz

Agnieszka 05/24 12:41:11
0

Ha ha..z małym czipem ale bez autyzmu? 😅

odpowiedz

0

Jestem zdecydowanie przeciw! Każdy powinien sam decydować o swoim zdrowiu a nie żeby nam cokolwiek narzucać. Nigdy nie zaszczepiłam się przeciwko grypie I jakoś nie choruję, wolę naturalne środki zapobiegawcze.

odpowiedz

Magda Xxxxx 05/24 18:48:41
0

Nie zgadzam się na zaszczepienie 

odpowiedz

0

sami i niech się zaszczepią. ja nie dam sobą kontrolować. żyje jak chcę na moich własnych zasadach. 

odpowiedz

0

Niech sie szczepią kaczki i inny drób !!! JA NIE WEZMĘ W TYM UDZIAŁU !!!

odpowiedz

0

Niech sie szczepią kaczki i inny drób !!! JA NIE WEZMĘ W TYM UDZIAŁU !!!

odpowiedz

0

Nigdy.!!!!!!!!!!!!!👺

odpowiedz

0

sami i niech się zaszczepią. ja nie dam sobą kontrolować. żyje jak chcę na moich własnych zasadach. 

odpowiedz

Magda Xxxxx 05/24 18:48:41
0

Nie zgadzam się na zaszczepienie 

odpowiedz

0

Jestem zdecydowanie przeciw! Każdy powinien sam decydować o swoim zdrowiu a nie żeby nam cokolwiek narzucać. Nigdy nie zaszczepiłam się przeciwko grypie I jakoś nie choruję, wolę naturalne środki zapobiegawcze.

odpowiedz

Agnieszka 05/24 12:41:11
0

Ha ha..z małym czipem ale bez autyzmu? 😅

odpowiedz

0

Pocałujcie mnie w dupę

odpowiedz

Michalina 05/24 11:16:52
1

W dzieciństwie przechorowałam większość chorób wieku dziecięcego....przeżyłam. Od tej pory już nie chorowałam. Nigdy nie szczepiłam się na grypę. Nie dam się zabić zbędną szczepionką i wszczepić sobie czipa. W Lombardii w ten sposób zabili wielu starszych ludzi.
 

odpowiedz

Mała Czarna XX 05/24 08:54:58
3

Nie ma mojej zgody na przymusowe szczepienie przeciw covid-19. Sars2 to łagodny wirus, a społeczeństwo w bezczelny sposób manipulowane. Z powodu covid19 zmarło mniej osób niż z powodu grypy sezonowej. To co się teraz dzieje, to ściema wszechczasów. Może to robota Gatesa, który pandemię zapowiadał od 2015... Nie wiem, za rękę nie złapałam, ale pasuje do układanki. Z perspektywy obecnych wydarzeń, jego wypowiedzi sprzed kilku lat wyglądają jak początek wdrażania bandyckiego planu, a nie jak wypowiedź wizjonera. 

odpowiedz
Michalina 05/24 11:19:42
0

masz rację...to chęć zmniejszenia populacji...i poddanie eutanazji starych i chorych

Odpowiedz

Lena Jankowska 05/24 06:32:56
2

Absolutnie,nigdy nie zmuszą mnie do tego czegoś, nie wiadomo co to będzie, jak zadziała (a może na ludziach wywoła katastrofalne skutki po kilku tygodniach miesiącach lub na ich nienarodzonych dzieciach ?? ) Niech sobie wsadzą te szczepionki w tyłki ,a ludziom dadzą wolny wybór, co to jakaś dyktatura,  obóz koncentracyjny gdzie wybijaja numery,daje te same majtochy i koce raz w tygodniu i gola głowy na łyso ?? Tak było za Hitlera , a my przecież,podobno mamy demokratyczny kraj ..? jakaś paranoja, nie wierzę co tu się uskutecznia..

odpowiedz

rafik339 05/24 00:57:01
2

Nie zgadzam się na żadne szczepienie na Covid-19 Człowiek sam powinien decydować czy chce się zaszczepić czy nie chce a nie rząd będzie decydował za mnie. 

odpowiedz

2

Jestem przeciwna szczepieniom, szczególnie tym obowiązkowym. Każdy powinien sam decydować o sobie i o tym czy i co mu się wszczepia. 

odpowiedz

4

Jestem przeciw. Po szczepionkach mam córkę niepełnosprawną. 

odpowiedz

Danusia 05/23 20:26:34
5

Nigdy. Nikt. Nie. Zmusi. Mnie

odpowiedz

0

Nie

odpowiedz

JA ODDAJĘ PANU SZUMOWSKIEMU 05/23 20:04:25
6

PAN SZUMOWSKI  , PROSZĘ MOJĄ TEŻ  SOBIE W CZTERY LITERY WSZCZEPIĆ​​​​​​

odpowiedz

Wkurzona 05/23 19:11:09
5

Nie ma takiej opcji. Niech się o mnie k... a nie troszczą. Sama o siebie zadbam, mogą mnie wykluczyć, nie będę płakać. 

odpowiedz

Mariusz 05/23 18:31:22
5

A może tu bardziej chodzi o czip niż o szczepionke i pełna inwigilacja 

odpowiedz

8

Nigdy!!!
 wiadomo ze w szczepionkach jest masa metali ciężkich i na dodatek części płodu nienarodzonych dzieci 😠😠😠 od szczepionek dzieciaki maja problemy neurologiczne i różne zaburzenia 😤

odpowiedz

0

Przestańcie straszyć ludzi bo w przeciwnym razie będzie to potraktowane jako groźby karalne.

odpowiedz

Zrozpaczona 05/23 17:29:41
4

Nie zgadzam się na szczepionkę jeśli nam umrzeć to bez szczepionek nikt nie będzie kierował i decydował o moim zyciu

odpowiedz

0

Hehe bardzo śmieszne 

odpowiedz

marek41ksw 05/23 16:26:10
2

jak mam zdechnac to lepiej naturalnie na zawał albo prostaty rak.nie na jakies nie wiemy co.mam to w tyle
 

odpowiedz

7

X rąk  Szumowskiego na pewno NIE. Nie wierzę mu pod kazdym względem

odpowiedz

2

Zaszczepię się  ale  z własnego  wyboru  dopiero  kiedy  będzie  prawdziwa  szczepionka  a ona  ma być najwcześniej  za dwa  lata  .. 

odpowiedz

kolejarz 05/23 13:39:16
7

Nie i koniec, niech sobie wszczepuja te g...a

odpowiedz

14

jestem przeciwna przymusowej szczepionce i szantażowaniu ludzi, odebraniem praw to ma być państwo prawa i wolności?

odpowiedz

12

Ja ma już zdrowie syna zniszczone po tych cudnych szczepionkach. Tak miał NOP zarazili go ksztuscem tak ze po pol roku brania antybiotyków wylądował w stanie ciężkim w szpitalu na prawie miesiąc. Nie dam się zabić (czytaj zaszczepić)

odpowiedz

Starsza Pani. 05/23 13:07:52
15

Szczepionka najpierw dla starszych
żeby się ich pozbyć i zawładnąć emerytury. Dzięki ale mam zamiar po ponad 50 latach pracy co najmniej przez 35 lat ją odbierać i cieszyć się życiem bez szczepionki. 

odpowiedz

Trucker 05/23 13:06:34
1

W życiu miałem wiele szczepionek dzięki którym nie chorowałem na niektóre choroby.Nie mam nic przeciwko szczepionce na koronowirusa,przypuszczam ze będzie ona chronić ludzi jak ta przeciwko grypie ale bez żadnych dodatków w postaci chipów bo te mogą być wykorzystane przeciwko człowiekowi.

odpowiedz
Pytajnik 05/23 13:22:18
13

Zobacz naiwny człowieku co to znaczy Denver Guidestones... Zobacz, co jest tam napisane, posłuchaj oficjalnej wypowiedzi ścierwa Gatesa o depopulacji poprzez szczepionki, dowiedz się, o nanoczipach w szczepionkach i ja jaki mają związek z 5G, potem sprawdź działalność owego ścierwa Gates w Indiach i Kenii i dopiero na podstawie tych informacji podejmij decyzję. Pozdawiam

Odpowiedz
Trucker UK 05/23 13:59:27
5

Tak ale nikt Ci nie powie co naprawdę jest w środku 

Odpowiedz
2

Gates to następny  cwaniak  

Odpowiedz
5

W dawnych czasach szczepionki były produkowane w Polsce i były bezpieczne , a obecnie są produkowane w Chinach bez właściwej kontroli. Należy skończyć ze straszeniem ludzi konsekwencjami w przypadku nie zaszczepienia się.

Odpowiedz
Michalina 05/24 11:38:18
0

Gates oskarżony jest o zbrodnie przeciw ludzkości– [Bill Gates– przyp. red.] W 2018 roku przepowiedział pandemię, a następnie symulował w październiku Event 201 w porozumieniu z przyjaciółmi Davos i od dziesięcioleci opracowywał plany depopulacji oraz dyktatorskiej kontroli nad globalną polityką, dążąc do osiągnięcia prymatu nad rolnictwem, technologią, energią – mówiła na forum włoskiego parlamentu Cunial.„Jeśli zrobimy dobrą robotę z nowymi szczepionkami, zdrowiem i zdrowiem reprodukcyjnym, możemy zmniejszyć światową populację o 10-15 proc.” i „tylko jedno ludobójstwo może uratować świat” – to są jego słowa – podkreślała Cunial.– Dzięki swoim szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce, spowodował epidemię polio, która sparaliżowała 500 tysięcy dzieci w Indiach, a jeszcze dziś DTP powoduje więcej zgonów na tę samą chorobę – twierdziła. Zdaniem polityk, szkodliwe skutki wywołują również „sterylizatory GMO, zaprojektowane przez Monsanto”, które Gates miał przekazać ubogim narodom.Sara Cunial mówiła także o „dystrybucji tatuażu kwantowego do szczepień i szczepionek do MRna, jako narzędzi programowania układu odpornościowego”. Zdaniem włoskiej polityk, chodzi o „pełną kontrolę i absolutną władzę” nad ludźmi, zdegradowanymi do roli „świnek morskich”.

Odpowiedz
Justyna 05/26 08:43:37
0

Kiedyś tez były nopy po polskich szczepionkach.  Mojej sasiadki corka po szczepieniu została sparaliżowana.  Mialam 5 lat a wycie tej dziewczyny z okna do dzis pamiętam... 😥.  Juz nie żyje ona miała około 30 latjak zmarła.  Jej mama powiedziała że przed szczepieniem to było normalne zdrowe dziecko.  Moja mala doznała po szpitalnych szczepieniach nopow 5. Łącznie z bezdechami i wygieciem dziecka w kilka godzin po szczepieniu.  Moje dziecko mialo przez 8 miesięcy brak  odporności.  Czy lekarz zgłosił nop nie! 😤  znajomych dzieciom też co raz więcej nopow sie zdarza oczywiście lekarze ich nie zgłaszają do sanepidu.  To jest chore!!!!! 

Odpowiedz

Myślący 05/23 13:02:39
24

Chyba oszaleliście , raz się zaszczepiłem na grypę po długich namowach i powaliło mnie na dwa tygodnie. Normalnie przechądzę przeziębienie 3-4 dni. A po szczepionce gorączka 40 stopni i ogólnie obolały leżałem 2 tygodniw.
Nigdy więcej nie dam się zaszczepić jakimś badziewiem.

odpowiedz
5

Sorry  ja szczepie  się  przeciw  grypie  od  5 lat  i nie byłam chora  od tego  czasu  na grypę  .. nie  raz nam jedniodniowy  katar  ale  to chyba  alergiczne  wiec nie  wszyscy  jednakowo  reagują  

Odpowiedz
11

Podejrzewam że bez tej szczepionki też byś nie zachorowała.

Odpowiedz
Jolanta 75 05/23 19:05:51
5

Tosia 75 2 razy szczepiona bylam przeciw grypie omal mnie nie zabiły ciężkie zapalenie oskrzeli,płuc  masę nieskutecznych antybiotyków. Dlaczego lekarze nie ostrzegają alergików, przecież obce białka nie są obojętne. Jeśli szczepienie to tylko dobrowolne.  Nie dam się zabić świadomie. 

Odpowiedz
Małgorzata 05/24 08:11:51
2

Ja zaszczepiłam się przeciwko grypie raz i odchorowałam to bardzo. Leżałam ponad tydzień z wysoką temperaturą. Więcej już nie odważyłam się. 

Odpowiedz

14

Jak się cały kraj się sprzeciwi to nie będzie kto pracował bo nie będę mogli i zniosą tą bo pieniędzy w państwie nie będzie

odpowiedz

trudzia25 05/23 12:44:04
22

Każdy powinien mieć prawo do własnych decyzji.Szantażowanie ludzi może obrócić się przeciwko szantażystów.

odpowiedz

12

jestem przeciwna tej szczepionce 

odpowiedz

11

Nie chce sie szczepić ,mam potym umrzeć

odpowiedz

17

Jestem przeciw. Niby czemu obowiązkowa przejęcie kontroli nad czlowiekiem

odpowiedz

10

Te szczepionki zabijają ludzi właśnie !!! Ja chcę żyć jeszcze

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda