Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
JAK BYĆ DUSZĄ TOWARZYSTWA? SZTUCZKI, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE LUDZIE BĘDĄ CHCIELI CIE MIEĆ W POBLIŻU.
22.05.2020

JAK BYĆ DUSZĄ TOWARZYSTWA? SZTUCZKI, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE LUDZIE BĘDĄ CHCIELI CIE MIEĆ W POBLIŻU.

autor
Wyglądanie atrakcyjnie dla innych nie jest najważniejszą rzeczą w życiu - jest to miłe, gdy przyciągamy osoby do siebie. A dla tych z was, którzy mają nadzieję na dobre wibracje, są zdecydowanie sposoby, aby stać się bardziej atrakcyjnym w rozmowie.

Zawsze uważałam, że uczucie atrakcyjności zawsze było mniej ważne w stosunku do tego jak wyglądam w danym dniu od tego, w jaki sposób czuję się psychicznie i emocjonalnie. Kiedy czuję się pewnie i zalotnie, często autentycznie przyciągam uwagę, jaką chcę. To, co zawsze mi mówiło, że przyciąganie innych często nie ma absolutnie nic wspólnego z tym, czy mamy dobry dzień na włosy, czy nasz strój jest absolutnie doskonały i ma więcej wspólnego z tym, jak angażujesz się w kontakt z innymi ludźmi .

Pomyśl o tym w ten sposób: kto bardziej cię zainteresuje - osoba w nienagannym stroju, która wydaje się, że mniej zależy jej na tym, czy tam byłeś, czy nie, lub osoba w dżinsach i koszulce, która faktycznie cię angażuje? Prawdopodobnie to zwykły facet lub dama sprawiają, że dobrze się czujesz.

Jeśli szukasz sposobów na wzmocnienie swojej gry, oto kilka super prostych sztuczek konwersacyjnych, które sprawią, że od razu będziesz bardziej atrakcyjny.

./uploads/inspire/98904045ecd5629369049d11d45fec30.jpg

Mowa ciała i mimika

Ten sposó może nie wydawać się taki duży, ale badanie zamieszczone w Biuletynie Psychologii Społecznej wykazało, że lubimy ludzi, którzy naśladują, i że subtelna mimikra wskazuje na atrakcyjność. Więc spróbuj się pochylić, jeśli twój rozmówca pochyla się lub siedzi z nogami skrzyżowanymi na stołku barowym, jeśli robią to samo.

Języka ciał wysyła wiadomość, że jesteś nieszkodliwy, zainteresowany i przystępny. Należy trzymać stopy skierowane w stronę drugiej osoby, w miarę możliwości trzymaj ręce i nogi nieskrępowane i trzymaj głowę pochyloną - wszystkie są podświadomymi oznakami przyciągania.

Uśmiechnij się swoimi oczami

prawdziwy uśmiech ma moc natychmiastowego uspokojenia innych. Zauważono jednak że „fałszywe” uśmiechy można łatwo odróżnić od prawdziwych uśmiechów i nie mają takiego samego pozytywnego efektu. Upewnij się, że angażujesz w uśmiech swoje oczy.

Bądź pewny siebie


Zarówno mężczyźni, jak i kobiety na ogół wolą ludzi, którzy wydają się pewni siebie wobec tych, którzy wydają się nieśmiali i powściągliwi, ponieważ pewne zachowanie natychmiast tworzy silniejsze poczucie zaufania. Więc potrząśnij rękami ludzi, łatwo się uśmiechaj i staraj się wyglądać, jakbyś czuł się komfortowo. A jeśli jesteś nieśmiały, udawaj, dopóki tego nie zrobisz!

Nawiąż kontakt wzrokowy

Kontakt wzrokowy pokazuje, że jesteś pewny siebie i zaręczony, podczas gdy patrzenie na podłogę lub skanowanie pokoju natychmiast wskazuje na brak zainteresowania, nawet jeśli nie jest to twoim zamiarem. A jeśli kontakt wzrokowy sprawia, że ​​czujesz się niekomfortowo, spróbuj starego napiwku, którego nauczyłem się jako nastolatek: spójrz na nos drugiej osoby, a nie na oczy. Tworzy iluzję stałego kontaktu wzrokowego, a jednocześnie sprawia wrażenie mniej intymnego.

Używaj imion

badania pokazują, że ludzie kochają dźwięk własnego imienia. Zachowaj więc szczególną ostrożność, aby zapamiętać imię i nazwisko osoby, gdy tylko ją wprowadzisz, i upewnij się, że używasz jej podczas wychodzenia z rozmowy. Pomoże to sprawić, by wyglądało na to, że masz ten specjalny je ne sais quoi.

Rzuć telefon

jest to osobista wskazówka, którą obiecuję, że przejdzie bardzo długą drogę, jeśli chodzi o to, by wyglądać jak twoja najlepsza jaźń. Jest coś nieodłącznie zniechęcającego do kogoś, kto stale sprawdza swój telefon podczas rozmowy. Trzymając telefon w torebce lub kieszeni, starasz się pokazać, że jesteś obecny i zaangażowany.

Zawsze mówię, że nie ma specjalnej formuły dobrej rozmowy, a najlepszym rozwiązaniem jest po prostu rozmawiać z innymi tak, jak lubisz rozmawiać z tobą. Wydaje się zainteresowany, nie przerywaj i utrzymuj język ciała przyjazny i otwarty. A co najważniejsze, zrelaksuj się!

6 lubi to
1
774
1 komentarzy

Kosmetycznieimodowo
2

Ja zawsze jak z kimś rozmawiam staram się patrzeć mu w oczy i nie mieć przy sobie telefou .I najlepiej włśnie być pochylonym do tej osoby.Fajny wpis , pozdrawiam :) 

http://kosmetycznieimodowo.blogspot.com/

odpowiedz

Kosmetycznieimodowo
2

Ja zawsze jak z kimś rozmawiam staram się patrzeć mu w oczy i nie mieć przy sobie telefou .I najlepiej włśnie być pochylonym do tej osoby.Fajny wpis , pozdrawiam :) 

http://kosmetycznieimodowo.blogspot.com/

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda