Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO PIERWSZEJ RANDKI?
21.05.2020

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO PIERWSZEJ RANDKI?

autor
Gratulacje, odważyliście się zaprosić kogoś wyjątkowego na randkę i powiedzieli „tak”. Najtrudniejszy krok jest za tobą- jednak teraz czeka cię planowanie pierwszej randki. Wiem, że to może być super nerwowe.

Są nieskończone pytania, które mogą kręcić się wokół twojej głowy przed, w trakcie i po randce. Co powinieneś nosić? Gdzie powinieneś się spotkać? Ile powinieneś powiedzieć? Kto powinien zapłacić? Jak szybko po twojej randce zadzwonisz? Przy tak wielu pytaniach trudno skupić się na lepszym poznaniu drugiej połówki.
./uploads/inspire/0c2efa45c10ca5ac3e248b961f3fb092.jpg

1. Zrób dobre pierwsze wrażenie.

 Pierwsze wrażenia są zawsze ważne!! 

 Twoje podarte dżinsy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, ale pamiętaj, że będzie to pierwsze wrażenie, jakie wpływa na odbiór twojej osoby przed twoją połówkę  Tak, nigdy nie powinieneś udawać kogoś, kim nie jesteś, ale dziewczyna może chcieć zobaczyć, że jesteś dumny ze swojego wyglądu. Nie martw się, to nie znaczy, że musisz nosić pełny smoking, ale zimny prysznic, golenie przed randką i zakładanie czegoś odpowiedniego pomoże Ci zaimponować Twojej randce i sprawi, że zaczniesz dobrze. 
 Teraz wszystko, o co musisz się martwić, pojawia się na czas.

 2. Zachowuj się swobodnie i czuj się komfortowo

 Przygotuj plany  randki tak, abyś czuł się jak ryba w wodzie. 

  Randki mogą być trudnym doświadczeniem. Jeśli masz możliwość wyboru lokalizacji, pomóż przeciąć te nerwy, organizując spotkanie na znanym terytorium. Pomoże to poczuć się bardziej komfortowo. Chociaż może unikaj normalnego sobotniego pubu, ponieważ wpadanie na twoich kolegów może trochę rozpraszać twoją randkę.
 

3. Bądź pewny siebie

  Na całym świecie pewność siebie jest atrakcyjna - entuzjazm sprawi, że będziesz świecić. Jeśli jesteś trochę nieśmiały, ćwicz przedtem, rozmawiając z ludźmi, których nie znasz. Lub, gdy jesteś na randce, wybierz temat, który Cię zachwyca, taki jak hobby. Będzie wyczuwać twoją pewność siebie, gdy będziesz o tym rozmawiać z pasją. Wiele osób może również wstydzić się swojego wyglądu. Dla kobiety bardziej atrakcyjne od wyglądu jest to, że czujesz się swobodnie we własnej skórze i cieszysz się, że jesteś tobą.
 

4. Nie mów zbyt dużo. 

 Na randce upewnij się, że nie tylko ty rozmawiasz. Jeśli ta randka pójdzie dobrze, będzie wiele więcej możliwości podzielenia się swoimi historiami w przyszłości. Nie bój się pauz i pomieszaj rozmowę, zadając pytania dotyczące randki. Słuchanie jest ważne, ponieważ pokazuje, że jesteś zainteresowany tym, co ma do powiedzenia.
 

5. Staraj się być zabawny. 

 Utrzymuj luźną i zabawną atmosferę w  rozmowie. Staraj się, aby  była beztroska. Na pierwszej randce nie chcesz wdawać się w pogłębioną rozmowę o tym, dlaczego nie lubisz swojej pracy, ani o innych problemach. Tak, czasami musisz być poważny, ale we wczesnych stadiach randek baw się dobrze.


6. Unikaj rozmowy o twoim „ex” 

 Mówienie o swoim ex jest niebezpiecznym terytorium. Najlepiej trzymać się z dala od rozmowy. Jest mało prawdopodobne, że twoja randka będzie zainteresowana i może sprawić, że poczujesz się niezręcznie. Jeśli twoja randka porusza ten temat, staraj się odpowiadać krótko (bez podejrzeń). Zapewnij ją, że twoja przeszłość to historia, a zamiast niej chcesz spędzić czas na poznawaniu jej.
 

7. Pokaż swoje zaangażowanie- wyłącz telefon

  Nie ma nic bardziej irytującego niż dzwonienie telefonów podczas próby spędzenia czasu z przyjaciółmi i jest to tak samo irytujące na randce. Nie po prostu milcz lub wibruj, ponieważ wciąż możesz się rozpraszać. Całkowicie wyłącz telefon. Jeśli wie, że wyłączyłeś telefon, aby skupić się wyłącznie na dacie, doceni to, że poświęcasz czas na pełne zaangażowanie się w nią.
 

8. Uzgodnij kwestię płatności rachunku przed randką lub na jej początku.

  Niezależnie od tego, czy spotykasz się z feministką, czy nie, większość kobiet zakłada, że ​​płaci za swoją część rachunku. Być może warto poinformować ją o tym na początku swojej randki, żebyś „wiedział na czym stoisz”. Na wczesnym etapie randek chcesz, żeby spędzała z tobą czas, bo ona cię lubi, a nie dlatego, że myśli, że coś ci zawdzięcza, lub dlatego, że za nią płacisz. 

9. Uzyskaj opinię od koleżanki, kolegi lub osoby bliskiej. 

Randki nie są czymś, czego uczymy się w szkole. Po prostu musimy wskoczyć na głębokie wody. Ale jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności randkowe, dlaczego nie porozmawiać z koleżanką/kolegą. Omów swoją ostatnią randkę, miejsce, w którym poszedłeś, co zrobiłeś i o czym mówiłeś. Każdy ma inne zdanie, ale może pomóc w uzyskaniu przydatnych opinii na temat tego, jak być lepszym na następnej randce.
 
10. Bądź szczery. 


 Jeśli nie chcesz drugiej randki, nie mów, że do niej zadzwonisz. W końcu poczujesz się źle, a ona może czuć się zraniona. Po prostu powiedz „Miałem świetny wieczór”. Jeśli chcesz ją ponownie zobaczyć, nie graj w gry. Tak, w filmach zawsze pozostawiają kilka dni na kontakt, ale to prawdziwe życie. Jeśli nie skontaktujesz się z nią w ciągu kilku dni, będziesz wyglądać, jakbyś się nie przejmował lub nie lubił tej randki. Im szybciej powiesz jej, jak świetnie się bawiłeś, tym lepiej.

./uploads/inspire/0d94d0c40e975585b9e7ece0f3a44e28.jpg
5 lubi to
0
3872
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda