Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
10 ZACHOWAŃ KTÓRE IRYTUJĄ FACETÓW
21.05.2020

10 ZACHOWAŃ KTÓRE IRYTUJĄ FACETÓW

autor
Kobiety zawsze mają szereg skarg przeciwko swoim męskim partnerom w różnych sprawach, od jego niechlujnego pokoju po zapomnienie dnia, w którym pili razem wodę. Jasne, mężczyźni są idiotyczni na granicy, ale kobiety naprawdę potrafią grać na nerwach mężczyznom.

Dla kobiet, które chcą wiedzieć, które z ich nawyków kwalifikują się jako denerwujące, oto lista:

./uploads/inspire/8bb142f298a6e54fa9cbb1c9e7579f17.jpg

1. Pytanie o opinię o tym, jak wygląda za każdym razem, gdy nosi nową sukienkę lub wychodzi z nim na randkę. Biedak zostaje złapany w pułapkę, ponieważ bez względu na to, co powie, nie uwierzy w to.

2. Nawyk ciągłego mówienia, a zwłaszcza mówienia mu zbyt wiele o swoich przyjaciołach, tajemnicach, partnerach i wielkich parach. Mężczyźni uważają to za denerwujące, ponieważ nie mają nic wspólnego z tymi tajemnicami na temat swoich przyjaciół.

3. Mężczyźni zazwyczaj nienawidzą, gdy kobieta odmawia podania jakiejkolwiek sugestii, nawet jeśli jest o to proszona, na przykład zamawiania deseru lub wybierania filmu, ale nie wahaj się ich krytykować, jeśli okaże się, że deser jest zły.

4. Irytujące jest również to, gdy kobiety zachowują spokój i zaprzeczają, że coś jest nie tak, gdy są wkurzone. W jakiś sposób oczekują, że mężczyźni przeczytają ich umysły i zrozumieją, co jest przyczyną ich złego nastroju.

5. Nikt nie lubi być porównywanym do byłego partnera. Ale kobiety zazwyczaj to robią, zwłaszcza gdy są podekscytowane lub zdenerwowane podobną sytuacją, jaką mogły napotkać w poprzednim związku.

6. Kobiety mają tendencję do bycia lub zachowują się podejrzliwie w stosunku do działań swojego partnera. Może to być coś tak prostego jak wieczór z przyjaciółmi lub spotkanie z koleżanką.

7. Mężczyźni po prostu nienawidzą, gdy kobiety dzielą się ze swoimi koleżankami wszystkim co dotyczy ich życia seksualnego. Jak człowiek może czuć się dobrze wiedząc, że są inne kobiety, które wiedzą, co dzieje się w sypialni?

8. Kobiety nieustannie dręczą faceta, aby zaoszczędzić pieniądze lub zainwestować w coś na przyszłość. Ale potem odwracają się i mówią: „nie musisz pracować tak ciężko, całe twoje życie zostało przed tobą, aby zarabiać pieniądze”.

9. Kobiety nigdy nie wahają się, zanim wydadzą wyrok na temat swoich przyjaciół i powiedzą mu, że spędza zbyt wiele czasu pijąc z przyjaciółmi i marnując wszystkie pieniądze.

10. Zrobienie rocznicy ze wszystkiego, bez względu na to, czy po raz pierwszy trzymasz ręce, pierwszą randkę czy pierwszy pocałunek, i robisz z tego duży problem, jeśli zdarzy się, że zapomni o tych dniach.

5 lubi to
0
29
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda