Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Dzika Pszczoła - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Po czym poznać, że się w Tobie zakochał?
21.05.2020

Po czym poznać, że się w Tobie zakochał?

autor
Kocha mnie… nie kocha mnie…Gdyby tylko znalezienie odpowiedzi było tak proste, jak wyrywanie płatków z kwiatu.


Jednym z najbardziej frustrujących aspektów randek jest fakt, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety nie zawsze mówią dokładnie, co czują dokładnie, kiedy to czują. Ale przynajmniej możemy znaleźć kilka pomocnych wskazówek.

Oto 5 znaków, które potwierdzają to, że twój partner za tobą szaleje, i jest zakochany po uszy:

./uploads/inspire/3711eb3ea36d016e6f1ab1aa524ab790.jpg

1. Sposób, w jaki na ciebie patrzy i częstotliwość.


Patrzy na ciebie, jakbyś był jednorożcem, jakby nie mógł uwierzyć, że istniejesz. to częstotliwość. Nie może przestać na ciebie patrzeć; bez względu na to, czy jesteście razem czy w pokoju od siebie, jego spojrzenie zawsze będzie skierowane na was. Pożądając cie charakteryzuje go pewien poziom podziwu i wewnętrznego spokoju. To wygląd zarezerwowany tylko dla Ciebie.

Jego brwi podnoszą się, kiedy cię widzi. Oznacza to również, że jest zainteresowany tym, co mówisz.

2. Chce być obecny w twoim życiu

Chce poznać twoją rodzinę i wszystkich przyjaciół i on naprawdę chce, żeby go polubili. Dokłada starań, aby ich poznać i zrobić dobre wrażenie. Chce wiedzieć wszystko o twoich pasjach i hobby i stara się jak najwięcej połączyć z tymi obszarami swojego życia.

Jednocześnie chce również zanurzyć cię w swoim życiu i poznać wszystkich swoich ludzi. Chce, żebyś była najlepszymi przyjaciółmi ze wszystkimi, z którymi jest blisko, i chce, żeby ludzie w jego życiu kochali cię tak, jak on.

Co więcej, uwzględnia cię w swoim większym planie życia. Nie mówi mglisto o przyszłości; zamiast tego wyjaśnia, że ​​ma ją z tobą wiąże.

3. Twoje szczęście jest dla niego tak samo ważne jak jego- a nawet ważniejsze.

Jest to szczególnie ważne dla mężczyzn, którzy muszą czuć się, jakby potrafili uszczęśliwić kobietę. Człowiek, który cię kocha, uniknie robienia rzeczy, które sprawią, że będziesz nieszczęśliwy. Opuszcza wszystko, kiedy najbardziej go potrzebujesz.Nie narzeka na to ani nie przypomina ci później, że ci pomógł.


Zauważa, kiedy coś jest nie tak, nawet jeśli wcześniej o tym nie wspominasz. Zna cię wystarczająco dobrze, aby wiedzieć, kiedy nie jesteś w świetnym nastroju, nawet jeśli się do tego nie przyznasz. Ale także powinieneś to przyznać, ponieważ i tak wie. Ufa ci bardziej niż ktokolwiek inny.

4. Tęskni za tobą, kiedy jesteś osobno.

Mężczyźni zazwyczaj zakochują się w nieobecności kobiety, a nie w jej obecności. Kiedy kogoś kochasz, tęsknisz za jego obecnością i tęsknisz za nim, kiedy go nie ma. Nie oznacza to, że ciągle o nich myślisz w każdą minutę, ponieważ byłaby to niezdrowa obsesja, a nie miłość, ale myśl o nich zawsze pozostaje w tle. Rzeczy o nich przypominają, coś się dzieje i chcesz im powiedzieć, po prostu czujesz stałe połączenie, nawet gdy jesteś osobno.

Kiedy mężczyzna jest w tobie zakochany, będzie w kontakcie. Przekaże ci zabawne rzeczy, które znajdzie w Internecie, lub linki do artykułów, które według niego lubisz, albo opowie ci o czymś śmiesznym, co mu się przydarzyło, o którym myślał, że docenisz. Nigdy nie zastanawiasz się, w którą czarną dziurę wpadł. On tam jest i nie wątpisz, że tam zostanie.

5. Siedzi w specyficzny sposób i inicjuje kontakt fizyczny.

Kiedy dotyka twoich kolan i chowa włosy za uch robi to często pod pozorem innego powodu aby zobaczyć jak reagujesz na jego dotyk.

Dotyk to narzędzie, którego może użyć do sprawdzenia twoich ograniczeń (więc może to oznaczać, że interesuje go tylko seks). Jeśli jednak naprawdę cię lubi, wycofać się bardzo powoli i uśmiechnąć słodko, jak to robi, co oznacza, że ​​chce poświęcić trochę czasu, aby zbliżyć się do ciebie.

Sposób w jaki siedzi również wiele zdradza. Gdy siedzi z rozłożonymi nogami obnaża to jego części człowieka, które są pełne wrażliwych zakończeń nerwowych. Jest to bezbronna pozycja, która może oznaczać, że chce się tam znaleźć (dosłownie i emocjonalnie), aby cię poznać.

5 lubi to
0
22
0 komentarzy

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda