Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
10 sygnałów, które świadczą o tym, że spotkałaś ideał.
08.04.2020

10 sygnałów, które świadczą o tym, że spotkałaś ideał.

autor
Po czym poznać, że facet kocha?

1. Okazuje szacunek.
Akceptuje Twoje opinie i życiowe decyzje. Dobrze wie, że nie zmieni w Tobie nic na siłę, a kluczem do sukcesu jest zaufanie i wzajemne zrozumienie.

2. Rozumie, kiedy mówisz 'NIE'.
To, że go kochasz, wcale nie oznacza, że nigdy nie możesz mu odmówić. On doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nie zmusza Cię do niczego, co jest wbrew Tobie.

3. Chce Twojego szczęścia
Facet, który kocha naprawdę i myśli o swojej kobiecie poważnie, będzie chciał dla niej tylko jednego: szczęścia. Jakkolwiek górnolotnie to zabrzmi, w 100% jest to prawda!

4. Jest cierpliwy. Dojrzały człowiek rozumie, że na wszystko jest odpowiedni czas. Motywuje Cię do działania, ale nie pospiesza. Rozumie jeśli nie chcesz z czymś się spieszyć.

5. Bierze odpowiedzialność za własne czyny.
Kiedy coś mu nie wychodzi, stara się wyciągnąć z tego wnioski. Nie obarcza Cię winą za swoje niepowodzenia. Rozumie, że pretensje może mieć tylko do siebie.

6. Najpierw myśli, później mówi.
W nerwowych momentach łatwo powiedzieć o kilka słów za dużo. On to rozumie i dlatego odruchowo gryzie się w język, żeby na spokojnie przemyśleć sytuację.

./uploads/pandusia/382020e840ad3df52e67ad323bdbcb57.jpg

7. Jest przy Tobie w najgorszych chwilach.
Łatwo jest być z kimś, kto nie ma żadnych problemów. Jednak dopiero wtedy, gdy te pojawiają się na horyzoncie, widzimy, na kogo tak naprawdę można liczyć. Jeśli facet jest przy Tobie w cieżkich dla Ciebie chwilach, oznacza to, że traktuje Waszą relację bardzo serio.

8. Ma w sobie mnóstwo akceptacji.
Nie tylko dla Ciebie, ale wszystkich wokół. Jest tolerancyjnym człowiekiem, który szanuje wszelkiego rodzaju odmienności. Tak zachowuje się pewny swojej męskości facet.

9. Jesteś jego priorytetem.
Dla Ciebie jest gotów do poświęceń. Nawet takich, o które nawet go nie podejrzewasz. Nie obawiaj się, że później będzie wypominał Ci to, co dla Ciebie zrobił. Twoje bezpieczeństwo i szczęście są dla niego najważniejsze. 

10. Nigdy nie czułaś czegoś takiego!
Ten związek różni się od wszystkich Twoich poprzednich relacji. Jest wyjątkowy. Nikt nie zna Cię tak, jak on. Nikomu wcześniej nie opowiadałaś tyle o sobie. Bezgranicznie mu ufasz. W końcu widział Cię w tych dobrych i złych chwilach i nadal chce z tobą być. To musi być miłość.

 

10 lubi to
1
8124
1 komentarzy

Meadowfeelings
0

👍🏻 

odpowiedz

Meadowfeelings
0

👍🏻 

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda