Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Pudry - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
BLOK REKLAMOWY! JESTEŚMY W STANIE POMÓC W WALCE Z KORONAWIRUSEM!
28.03.2020

BLOK REKLAMOWY! JESTEŚMY W STANIE POMÓC W WALCE Z KORONAWIRUSEM!

autor
Razem z Polsatem możemy pomóc w walce z koronawirusem! Zapraszam do czytania!

Jak już każdy wie w Polsce panuje stan epidemiologiczny! W Polsce jest już ponad 1400 zakażeń wirusem i 17 zgonów, którzy cierpieli na koronawirusa, ale mieli jeszcze choroby współistniejące. 

Teraz apel do was wszystkich! Zostańcie w domu, myjcie ręce i dbajcie o  swoje życie! Jeśli nie będziemy tego przestrzegać osób zakażonych i zgonów będzie coraz więcej!

Jak już pewnie wiecie gwiazdy pomagają w walce z koronawirusem np. Lewandowski dał aż 4 mln euro! Teraz Polsat chcę też pomóc i my możemy mu pomóc!

Kochani dnia 2 kwietnia o godzinie 18:45 na kanale Polsat będzie blok reklamowy! Podczas oglądania tych reklam pomagamy i wspieramy nasze szpitale w walce z koronawirusem! Kochani im więcej w tym czasie będzie nas przed telewizorami to bardziej pomożemy i więcej pieniędzy pójdzie na walkę oto z tym wirusem!

Znajdźcie czas 2 kwietnia i pomóżmy! Przecież pewnie każdy z nas ma dosyć siedzenia cały czas w domu! To im więcej nas będzie to szybciej wrócimy do normalnego funkcjonowania i szybciej spotkamy się ze znajomymi! Wierzę w was! Pomóżmy!

Dziękuję za uwagę! Kochani bądźcie razem z Polsatem! Buziaki :-* 
 

4 lubi to
1
26
1 komentarzy

Wiktoria_Wojtkowiak

Wiktoria_Wojtkowiak

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda