„W lesie dziś nie zaśnie nikt” - polski horror już na Netflix’ie, wszystko przez koronawirusa! 🍿
20.03.2020

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” - polski horror już na Netflix’ie, wszystko przez koronawirusa! 🍿

Z powodu pandemi koronawirusa twórcy filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" początkowo podjęli decyzję o przesunięciu premiery w kinach. Ostatecznie jednak pominięto dystrybucję kinową i zdecydowano, że film trafi prosto na platformę Netflix.

Film ”W lesie dziś nie zaśnie nikt” został dziś udostępniony dla polskich widzów w serwisie Netflix. Dzięki temu publiczność, pragnąca obejrzeć pierwszy polski horror, będzie mogła zrobić to już teraz.

./uploads/_kamilkaaa_77/c64d3424fa88517c199c2537eac02939.jpeg

O czym jest film? 🍿

./uploads/_kamilkaaa_77/99b2a87316e92a8a96ee03c92a0d440e.jpeg

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie — grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie.

Obsada 🍿

W filmie występują m.in.: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko.

3 lubi to
1
91
1 komentarzy

anka_gor
0

👍

odpowiedz

anka_gor
0

👍

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda