Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
Kozie kremy - Ochrona, pielęgnacja, make-up - DDOB Shop
CZY TO KONIEC RODZINKI.PL..? PADŁO OFICJALNE OŚWIADCZENIE!
21.02.2020

CZY TO KONIEC RODZINKI.PL..? PADŁO OFICJALNE OŚWIADCZENIE!

autor
Czy to koniec serii Rodzinka.pl..?
Padło oficjalne oświadczenie, w którym ujawniono oto tą tajemnicę!

Zapraszam: )

"...To koniec serialu „Rodzinka.pl”"

./uploads/david_magrys/ef8061a230491928a2064cfbdc7760bb.jpg

ŹRÓDŁO

"Wyobraźcie sobie, że po raz ostatni wchodzę na plan w dekoracje "Rodzinki.pl" - Z takim podpsiem Małgorzata Kożuchowska opublikowała film na Instagramie.


Aktorka potwierdza, że to koniec popularnego serialu TVP.
Podziękowała wszytskim swoim fanom, ale także całej ekipie z planu:

"Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci..."


Żałujecie, że to już koniec serii "Rodzinka.pl"??

View this post on Instagram

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

4 komentarzy

david_mag
1

Smutna wiadomość? : ( 

odpowiedz

stomatostudent

kozimisiana
0

O matko...

odpowiedz

stomatostudent

kozimisiana
0

O matko...

odpowiedz

david_mag
1

Smutna wiadomość? : ( 

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda