Jesteś Twórcą?
Jesteś Twórcą?
Jak szybko mieć szczupłą sylwetkę! Dzięki tym poradom uda ci się schudnąć!
07.02.2020

Jak szybko mieć szczupłą sylwetkę! Dzięki tym poradom uda ci się schudnąć!

autor
Marzysz o pięknym płaskim brzuchu i o szczupłych nogach? Jeśli tak to ten wpis jest idealny dla ciebie! Zapraszam do czytania!

1.  Pij wodę!

Każda pewnie z nas zna ten tekst ,, pij wodę, bo wtedy schudniesz''. Ten tekst to prawda ! Pij ponad 2 litry dziennie, albo dwie duże butelki. Woda bardzo pomaga w trakcie odchudzania. Dzięki niej schodzi Wam woda z organizmu przez co pozbyjecie się nadmiaru w organizmie!

2.  Zacznij się zdrowo odżywiać!

To jest najlepszy sposób na szczupłą sylwetkę! Pewnie Wam słowo ,, dieta '' kojarzy się z czymś narzucanym. Ale tak nie jest! Najlepiej by było gdybyście zmienili nawyki żywieniowe na zdrowsze. Jak przejdziecie na dietę i schudniecie, a później skończycie dietę i będzie odżywiały się jak przed dietą możecie mieć efekt jojo. Jest to powrót do starej, niewymarzonej sylwetki!

3. Uprawiaj sport!

Sport to kolejny sposób na schudnięcie! Może to być bieg, rower, rolki albo ćwiczenia siłowe. Ważne, żeby to było co lubisz. Oby było to związane z ruchem! Ja bardzo polecam ćwiczenia siłowe, bo dzięki nim nie tylko schudniesz, ale i też wyrobisz mięśnie tego co ćwiczysz! 


4. Ogranicz wszelkie używki i alkohol!

Jeśli jest osobą pełnoletnią i pijesz alkohol albo używasz używki np. papierosy odrazu to RZUĆ! Twoim organizmie roi się sporo od niebezpiecznych i złych substancji, które nie są w żadnym związku związane z odchudzaniem! Tak czy siak alkohol i papierosy skracają życie, żółcą zęby co nie wygląda przyjemnie więc wiesz co robić!

5.  Zamień cukier na zdrowsze zamienniki!

W internecie jest sporo przepisów z ciastami ze zdrowszym zamiennikiem cukru, czyli z ksylitolem. Warto poznać nowe przepisy na ,, fit '' ciasta, bo mogą Ci się przydać w przyszłości. Przynajmniej watro poeksperymentować w kuchni i pójść na zakupy jedzeniowe!
 

6 lubi to
1
102
1 komentarzy

stomatostudent
1

super :)
 

odpowiedz

stomatostudent
1

super :)
 

odpowiedz

Zobacz niesamowite filmy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

Moda